Łukasz Szewczyk17.08.2017 (18:08)7 komentarzy

Teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" jesienią w TVP1. Prowadzi Paweł Orleański

Jesienią 2017 roku na antenie TVP1 zadebiutuje teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia", w którym liczy się wiedza, szczęście oraz stalowe nerwy. Program poprowadzi Paweł Orleański.
"The Wall. Wygraj marzenia" w TVP1. Prowadzi Paweł Oerleański
Każdy odcinek nowego teleturnieju Telewizji Polskiej to występ jednej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. U spodu wysokiej ściany znajduje się 15 kieszeni z kwotami od 1 do 100 tysięcy złotych. Po każdym pytaniu ze strefy u góry ściany spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Te w nieprzewidywalny sposób zmieniają kierunek spadania kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni wpadnie kula i jaką wskaże kwotę. Widz do samego końca nie wie co spotka uczestników, ani jaka będzie wysokość wygranej.
"The Wall. Wygraj marzenia" to dla uczestników droga po wielką nagrodę pełna emocji i zwrotów akcji. Losowość oraz zmienność utrzymują napięcie aż do samego końca, a ważnym elementem teleturnieju są także pozytywne historie uczestników programu, które mają inspirować oraz motywować. Imponująca jest również scenografia - ściana ma wysokość czterech pięter. W teleturnieju obok szczęścia liczy się wiedza uczestników oraz znajomość słabych i mocnych stron partnera rozgrywki.

"The Wall. Wygraj marzenia" na antenie TVP1 od 22 września 2017 roku. Nowy teleturniej typu show oparty na amerykańskiej licencji cieszy się popularnością na świecie i emitowany jest w największych stacjach, m.in. NBC (Stany Zjednoczone), TF1 (Francja), RTL (Niemcy), Telecinco (Hiszpania).

Komentarze (1 - 7 z 7)

A kto bedzie prowadzil Galileo na TV4?
 4  
... i kto to będzie oglądał?
 2  
Daję słowo, będzie dobrze!
 5  
A nie prościej rzucić kostką zamiast wydziwiać z kulami?
 2  
TVP ze 177 mln zł straty w ubiegłym roku. Gratulacje panie prezesie Kurski! ;D;D;D
johnyB - ten prawdziwy 17.08.2017 (23:26:22)
 2  
Szykuje się kolejny wielki sukces na miarę teleranka.
 4  
Dla tych co tylko żrą zamiast POszerzać wiedzę, mamy serię programów w tfaenach - by żarło się lepiej!!!
 0