Łukasz Szewczyk21.08.2017 (11:31)8 komentarzy

Codzienne pasmo publicystyczne jesienią w Polsat News. Durczok, Gawryluk, Gugała, Kurek

Trzy nowe produkcje "Tło", "Pod Pressją" i "Durczokracja", a także znane już widowni "#DorotaGawrylukZaprasza" i "Prezydenci i Premierzy". od września 2017 roku na antenie Polsat News startuje codzienne, wieczorne pasmo publicystyczne.
Polsat News HD
Rzetelni, obiektywni i bezstronni prowadzący, goście z pierwszych stron gazet oraz najświeższe komentarze - tak Polsat News zapowiada nowe, wieczorne pasmo publicystyczne, które od września będzie nadawane od poniedziałku do piątku o godzinie 21.00.
W poniedziałki o godz.21.00 na antenie Polsat News będzie nadawany nowy program "Tło". to. Gośćmi programu będą m.in. politycy, sportowcy, artyści, a treścią każdej z rozmów - ich doświadczenie zawodowe oraz sprawy istotne społecznie, omawiane jednak z pewnym dystansem do aktualnych wydarzeń. Widzowie będą mogli przekonać się, które momenty w życiorysie zaproszonych bohaterów były dla nich kluczowe. Gospodarzem programu jest Bartosz Kurek, jeden z prowadzących główne wydanie "Wydarzeń". Emisja "Tła" w poniedziałki o 21:00.

We wtorek o 21:00 najważniejsze wydarzenia ostatnich dni, w studiu Polsat News, przedyskutują, skomentują i ocenią dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych. Tak w skrócie będzie wyglądał nowy program "Pod Pressją", kolejna propozycja pasma publicystycznego. Gospodynią jest Joanna Wrześniewska-Sieger, prowadząca główne wydanie "Wydarzeń".

W środy o godzinie 21:00 na antenę Polsat News po wakacyjnej przerwie powraca "#DorotaGawrylukZaprasza", autorski program Doroty Gawryluk, jednej z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce.

Z kolei "Durczokracja" to czwartkowy program Kamila Durczoka. Opinie zaproszonych do studia polityków i ekspertów na temat bieżących wydarzeń politycznych, ekonomicznych i społecznych poznamy o godzinie 21:00.

Natomiast o tej samej porze w piątki, komentarzy udzielą "Prezydenci i Premierzy". Program, który powraca do jesiennej ramówki Polsat News, prowadzi niezmiennie Jarosław Gugała.

- Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń. Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze Wydarzeń i Polsat News - Dorota Gawryluk, Joanna Wrześniewska-Sieger, Jarosław Gugała, Kamil Durczok i Bartosz Kurek. To wszystko już we wrześniu - mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Od września na antenie Polsatu News w weekendowe wieczory widzowie zobaczą również dwie dobrze znane produkcje - odważnych i niezwykle popularnych "Skandalistów" z Agnieszką Gozdyrą w soboty o godzinie 20:00 oraz cenione przez widzów i wielokrotnie nagradzane "Państwo w Państwie" w niedziele o 19:30, które prowadzi Przemysław Talkowski.

Komentarze (1 - 8 z 8)

A "Tak czy nie?" powinni dać o 19:15 w Polsacie News 2 byłoby by dłuższe bo tak trwa 20 minut a tu trwałoby około 35
 1  
Może by tak rozpocząć Polsat News 2 HD?
 1  
Uwielbiam "Tak czy nie". Czasem uda im się zaprosić dobrze zopozycjonownych do siebie gości; szkoda, aby zniknął.
 0  
Nie lubię Kurczoka
 0  
Durczokracja? XD
3014trzyzerojedencztery 21.08.2017 (16:33:06)
 1  
Polsat news to moja ulubiona stacja i podoba mi się, że będzie sporo tych pasm publicystycznych, tym bardziej, że są prowadzone przez różnych dziennikarzy.
 0  
Polsat News po prostu bije inne kanały publicystyczne obiektywizmem i rzetelnością przygotowanych materiałów. Zresztą świadczą o tym choćby wymienione nazwiska.
 0  
To nie sondaż to ankieta.A ze tłuki głosują nie po tym co widza i słyszą tylko politycznie już nie moja wina. A wyniki ankiety są dopiero w programie Wydarzenia 22:00
 1