Łukasz Szewczyk21.08.2017 (17:18)3 komentarze

Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2017 na platformie Ipla. W pakiecie lub 4,90 zł za mecz

W dniach od 24 sierpnia do 3 września 2017 roku odbędą się w Polsce Mistrzostwa Europy siatkarzy - Lotto Eurovolley Poland 2017. W telewizji internetowej IPLA widzowie obejrzą rozgrywki siatkarskich drużyn europejskich na żywo oraz w jakości HD w pakiecie IPLA SPORT.
Lotto Eurovolley Poland 2017
Zmagania 16 zespołów o Mistrzostwo Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozpoczną się w najbliższy czwartek, 24 sierpnia 2017 roku. Tego dnia o 18.30 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się ceremonia otwarcia, a po niej, o godz. 20.30 pierwszy mecz Polaków. Rywalem naszej reprezentacji będzie drużyna Serbii. Oba wydarzenia będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników IPLI oraz polsatsport.pl.
Pozostałe mecze naszej grupy A, w której znalazły się także Finlandia i Estonia, odbędą się w gdańskiej Ergo Arenie. Mecze pozostałych grup B, C, D - w szczecińskiej Azoty Arenie, Tauron Arenie Kraków i katowickim Spodku. W sumie podczas całego turnieju użytkownicy obejrzą aż 48 meczów.

Wszystkie spotkania siatkarskich drużyn rozegrane podczas Lotto Eurovolley Poland 2017 będą mogli obejrzeć nie tylko widzowie telewizyjni na kanałach Polsatu, ale także użytkownicy Internetu na Ipla.TV oraz w aplikacji IPLA na: PC, urządzenia mobilne i Smart TV.

Mecze znajdą się w pakiecie IPLA SPORT, który w ramach kwoty 19,90 zł oferuje również 9 sportowych kanałów TV: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, FightBox HD, Extreme Sports Channel, Golf Channel Polska oraz ekscytujące rozgrywki sportowe - mecze PlusLigi, Ekstraklasy, zagranicznych lig piłkarskich, a także m.in. tenis, żużel i gale boksu zawodowego. Pakiet IPLA SPORT jest objęty promocją "14 dni za darmo", w ramach której użytkownicy nieposiadający pakietu mogą przetestować go bezpłatnie przez 14 dni. Pakiet IPLA SPORT dostępny jest na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz telewizorach Smart TV - Samsung, LG, Panasonic, Philips.

Użytkownicy zainteresowani obejrzeniem pojedynczych meczów będą mogli korzystać z możliwości zakupu jednorazowego dostępu w cenie 4,90 zł, natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus obejrzą Mistrzostwa bez dodatkowych opłat, po zalogowaniu się odpowiednio danymi konta Internetowego Centrum Obsługi Klienta lub numerem sieci Plus.

Podział na grupy ME Lotto Eurovolley Poland 2017:
Grupa A (Gdańsk/Sopot): Polska, Serbia, Finlandia, Estonia,
Grupa B (Szczecin): Włochy, Niemcy, Słowacja, Czechy,
Grupa C (Kraków): Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania,
Grupa D (Katowice): Francja, Belgia, Holandia, Turcja.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ipla też dostała dostęp do mistrzostw. Niewątpliwa to zasługa polsatu, który stale ją rozwija.
 0  
W ipli już parę imprezek oglądałem. Jak się czasem jest w rozjazdach, nie ma dostępu do dekodera, bo polsat mam tylko w domu, to ipla znakomicie rozwiązuje te problemy z dostępem.
 0  
Szykują się niezłe mistrzostwa. Chętnie obejrzę.
 0