Łukasz Szewczyk22.08.2017 (14:16)13 komentarzy

Całe Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn na antenach Polsatu

Już w czwartek (24 sierpnia 2017 roku) rusza Lotto Eurovolley Poland 2017, czyli Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn, które odbędą się w Polsce i potrwają do 3 września. Wydarzenie w całości pokażą anteny grupy Polsat. Na widzów czeka 36 spotkań i ponad 100 godzin transmisji oraz spektakularny mecz otwarcia na Stadionie Narodowym.
Lotto Eurovolley Poland 2017
Siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn zostaną rozegrane w pięciu miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Szczecinie i Gdańsku/Sopocie. Mecz otwarcia, jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku z Serbią, Polacy zagrają na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. W turnieju wystąpi 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu w tym m.in.: Mistrzowie Europy sprzed dwóch lat Francuzi, nieobliczalni Słoweńcy, Rosjanie, Włosi i Bułgarzy. Mistrzostwa rozpoczną się 24 sierpnia, a finałowe starcie w krakowskiej Tauron Areny kibice będą mogli zobaczyć 3 września. W fazie grupowej prócz Serbii, Polacy zagrają również z Finlandią i Estonią. Nasza reprezentacja pod wodzą Ferdinando de Giorgi, po zwycięstwie w XV Memoriale im. Huberta Wagnera, który był ostatnim sprawdzianem, jest wymieniana w gronie faworytów turnieju. Eksperci liczą na sukces jak podczas MŚ z 2014 roku. W dotychczasowych startach w Mistrzostwach Europy nasza męska reprezentacja wywalczyli osiem medali: 1 złoty (zdobyty w 2009 roku w Turcji), 5 srebrnych i 2 brązowe.
Polsat i Polsat Sport pokażą na żywo wszystkie mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw, w tym mecz otwarcia z Serbią oraz finał. Super Polsat dwa spotkania 28 sierpnia: Słowenia - Bułgaria godzina 17.15 i Hiszpania Rosja godzina 20.15 oraz mecze półfinałowe. Większość spotkań znajdzie się w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. Łącznie anteny grupy pokażą ponad 100 godzin transmisji z siatkarskich Mistrzostwach Europy. Wszystkie mecze Polaków na naszych antenach skomentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga, a pozostałe spotkania: Przemysław Iwańczyk, Tomasz Wójtowicz, Adam Romański, Damian Dacewicz, Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz.

Przed każdym spotkaniem Polsat Sport i anteny sportowe wyemituje ponad godzinne studio, w którym gościć będą siatkarscy eksperci. Pojawią się w nim m.in. Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur i Ryszard Bosek oraz dziennikarze Polsatu Sport Krzysztof Wanio i Paulina Chylewska. W dniu otwarcia turnieju 24 sierpnia rozpocznie się ono już o 17.30. Godzinę później kanał będzie transmitował ceremonię otwarcia mistrzostw. Wystąpią na niej Cugowscy ze specjalnie skomponowanym na turniej utworem "Gra o wszystko". Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 20.30. Studio na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie poprowadzi Krzysztof Wanio, a podczas kolejnych spotkań w halach polskim zawodnikom towarzyszyć będzie Jerzy Mielewski.

Przypomnijmy, że mistrzostwa dostępne są także na internetowej platformie Ipla.

Plan transmisji meczów udziałem reprezentacji Polski - faza grupowa:
Czwartek (24 sierpnia):
• godz. 20.30: Polska - Serbia (Polsat, Polsat Sport)
Sobota (26 sierpnia):
• godz. 20.30: Polska - Finlandia (Polsat, Polsat Sport)
Poniedziałek (28 sierpnia):
• godz. 20.30: Polska - Estonia (Polsat, Polsat Sport)

Komentarze (1 - 10 z 13)

ten polsat sport jest dziwny, impreza w polsce, tylko mecze polakow w polsacie. przeciez maja tv4, tv6 i super polsat w dvb-t, to mogli dac na zywo.
 3  
Kiedy VECTRA doda wreszcie kanał POLSAT SPORT NEWS HD przecież VECTRA stawia na SPORT czekam już naprawdę długo na ten kanał jak i wiele abonentów w VECTRZE!!!!!!
 6  
Dla mnie oglądanie mistrzostw w siatkówce skończyło się na powołaniach. Bo ile w końcu można oglądać takich słabych jak Konarski, Buszek, Drzyzga, Łomacz, Wrona, Kurek, Zatorski, Kubiak??? Niedawno młoda reprezentacja wygrała złoto i zamiast na nich stawiać to w kółko stawiają na te nazwiska, które wzorowo nic nie grają i wszystko przegrywają. Po zmianie selekcjonera liczyłem na świeży powiew młodości, a dostaję znów odgrzewane kotlety o marnym poziomie umiejętności.
 3  
Już nie mogę się doczekać. Wszystkie mecze w polsacie i polsacie sport to dobra informacja.
 9  
Siatkówka = POLSAT :) Proste ;) nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek inny kanał transmitował ten turniej :)
 5  
Co sie stało ze nie w PPV ???
 1  
jarek postanowił
 3  
Szkoda że nie dają tego w PPV bo już miałem przygotowane środki pieniężne do wydania.
 4  
Widac że znawcy sportu z was po sytuacji 2014 z mistrzostw świata przes KRRIT wszystkie ważne piłki nożnej siatkówki .piłki ręcznej z udzialem Polakow maja byc dostepne na ogolnych kanalach i nie ma zmiluj. Taki mamy znawcow .
 3  
a gdzie ? Polsat Voleyball 1, Polsat Voleyball 2, Polsat Voleyball 3 za 140 zł i dla abonentów CP i Plusa za 135 zł ? Jestem oburzony, miałem kasę już odłożoną.
 3