Łukasz Szewczyk22.08.2017 (14:16)13

Całe Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn na antenach Polsatu

Już w czwartek (24 sierpnia 2017 roku) rusza Lotto Eurovolley Poland 2017, czyli Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn, które odbędą się w Polsce i potrwają do 3 września. Wydarzenie w całości pokażą anteny grupy Polsat. Na widzów czeka 36 spotkań i ponad 100 godzin transmisji oraz spektakularny mecz otwarcia na Stadionie Narodowym.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

ten polsat sport jest dziwny, impreza w polsce, tylko mecze polakow w polsacie. przeciez maja tv4, tv6 i super polsat w dvb-t, to mogli dac na zywo.
 3  
Kiedy VECTRA doda wreszcie kanał POLSAT SPORT NEWS HD przecież VECTRA stawia na SPORT czekam już naprawdę długo na ten kanał jak i wiele abonentów w VECTRZE!!!!!!
 6  
Dla mnie oglądanie mistrzostw w siatkówce skończyło się na powołaniach. Bo ile w końcu można oglądać takich słabych jak Konarski, Buszek, Drzyzga, Łomacz, Wrona, Kurek, Zatorski, Kubiak??? Niedawno młoda reprezentacja wygrała złoto i zamiast na nich stawiać to w kółko stawiają na te nazwiska, które wzorowo nic nie grają i wszystko przegrywają. Po zmianie selekcjonera liczyłem na świeży powiew młodości, a dostaję znów odgrzewane kotlety o marnym poziomie umiejętności.
 3  
Już nie mogę się doczekać. Wszystkie mecze w polsacie i polsacie sport to dobra informacja.
 9  
Siatkówka = POLSAT :) Proste ;) nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek inny kanał transmitował ten turniej :)
 5  
Co sie stało ze nie w PPV ???
 1  
jarek postanowił
 3  
Szkoda że nie dają tego w PPV bo już miałem przygotowane środki pieniężne do wydania.
 4  
Widac że znawcy sportu z was po sytuacji 2014 z mistrzostw świata przes KRRIT wszystkie ważne piłki nożnej siatkówki .piłki ręcznej z udzialem Polakow maja byc dostepne na ogolnych kanalach i nie ma zmiluj. Taki mamy znawcow .
 3  
a gdzie ? Polsat Voleyball 1, Polsat Voleyball 2, Polsat Voleyball 3 za 140 zł i dla abonentów CP i Plusa za 135 zł ? Jestem oburzony, miałem kasę już odłożoną.
 3