Łukasz Szewczyk22.08.2017 (16:53)17 komentarzy

MTV Music od października. Codzienny serwis newsowy, muzyka, koncerty

W połowie październiku 2017 roku na polskim rynku medialnym ma zadebiutować zapowiadany nowy kanał telewizyjny MTV Music, który zastąpi stację VIVA Polska. Tym samym Viacom chce wzmocnić swoją pozycję w segmencie muzycznym i rozbudować swoją markę MTV w Polsce.
MTV Music od października. Codzienny serwis newsowy, muzyka, koncerty
Jak zapewnia nadawca, MTV Music będzie w pełni lokalnie przygotowanym kanałem muzycznym. Jedną z lokalnych produkcji będzie codzienny program newsowy "MTV Bites" - prowadząca Nina Cieślińska będzie wprowadzała widzów w świat nowości, gorących plotek i showbiznesu.
Stacja prezentować będzie przede wszystkim największe hity międzynarodowych gwiazd i lokalnych artystów. Nie zabraknie także ważnych wydarzeń (jak m.in. MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards) oraz relacji z festiwali i koncertów w Polsce i na świecie.

Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów dla młodzieży oferowanych przez MTV Polska. Wprowadzeniu MTV Music towarzyszyć będzie szeroka kampania marketingowa.

Komentarze (1 - 10 z 17)

beznadzieja było zostawić markę VIVA Polska kultową wręcz, dno dno zostawić Vivę, dodać prezenterów typu z Eski, Daro i np Lady Nina która już jest i byłoby super
 14  
Music Television Music - typowa nazwa dla Viacomu.
Może lepiej było zrobić kanał rozrywkowy a Music Television czyli MTV Polska z muzyką
 9  
Jakie seriale dla młodizeży oni nie mają seriali tylko pseudo reality show nie dawali takich pozycji jak Kroniki Shannary, Teen Wolf itd
 11  
Wróciliby do formuły VIVY z dawnych czasów, ale nie.. kombinacji milion pięćset.. zobaczymy co z tego wyjdzie. Szkoda, ze rezygnują z tak wartościowej marki.
Zamienił siekierke na kijek 22.08.2017 (17:42:53)
 14  
Viacom Blink! -ten kanał zamiast likwidować mógł nadać to co MTV a za Viva dać MTV 2 lub Hits
 9  
W czasach Youtube i telewizorów ze Smart TV muzyczne kanały telewizyjne nie mają większego sensu. Od 4 lat włączam aplikację Youtube na swoim telewizorze kilkoma kliknięciami i mam miliony teledysków i koncertów muzycznych. I nawet w jakości Full HD. I bez reklam. Nikt mi nie narzuca co mam oglądać. To ja wybieram rodzaj muzyki i zespoły.
 4  
jeszcze w SD,lepiej niech zamkną to gó....oooooooooooooooo
 11  
a dlaczego nie bedzie mtv news jak w mtv uk? pewnei bedzie leciec to samo co z puszki na mtv live hd. Mogliby sformatowac programy muzyczne jak za czasów mtv europe alternative nation, party zone, chill out zone
 7  
Powiem krótko. Odkąd pojawiła się na satelicie stacja Polsat Music HD, reszta kanałów muzycznych nie istnieje.
MTV Music SD? hee.... he.... hehehe :)
Co tu więcej komentować ;)
 1  
To to jeszcze nadaje na który to jest kanale w Cyfrowym Polsacie kto wie i z góry dzięki
 2