Łukasz Szewczyk25.08.2017 (17:56)33

"Piaskiem po oczach" Konrada Piaseckiego wraca do TVN24

W piątek (25 sierpnia 2017 roku) po wakacyjnej przerwie na antenę informacyjnej telewizji TVN24 wraca "Piaskiem po oczach".

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 33)

Opozycją nie trzeba nawet straszyć,oni sami się ośmieszają i odstraszają od siebie ludzi swoją głupotą.Za PO-PSL TVP wychwalała rząd Tuska za sukcesy,których nie było:)))
 4  
Oczywiście że nie było sukcesów bo była polska w ruinie. Teraz po dwóch latach wstaliśmy z kolan i z kranów miód płynie a z pustego (czyli ruiny) nalał Salomon ;)))
 3  
_no i racja było jak w Rosji:we wszystkich stacjach tv ta sama PrOpaganda rządowa
 3  
@bolo swawolo.Nie koniec ze stanowiskiem tylko nie daj Boże nierządy lewactwa
No ale skoro suweren by wybrał... to "morda w kubeł", jak powiedział tow. Wolski.
 4  
To była POlityka ciepłej wody z kranu:nam się żyje lepiej a ludziom ściemnimy we wszystkich mediach propagandę sukcesu i zajefajne braterstwo z UE
 4  
Z Rosją Ci się zdrowo myli. Bo dokładbie w Eosji w rządowej tv wychwalają wodza a zamykają usta wszystkim innym stacjom które twierdzą inaczej. Podobnie mamy obecnie w Wolsce.

A teraz mamy matrix w rządowej tv. Cały świat widzi inaczej, tylko pisowska narracja jest prawdziwa ;) Należeć do klanu uważających że cały świat się myli (prócz rosji i węgier) to obciach ;))))
 4  
@szejk, czy to ty lemurze PiSiały? Tylko narracja Pisdzielstwa jest jedyna słuszna? ;D
johnyB - ten prawdziwy 26.08.2017 (15:45:30)
 4  
To nie jest pisowska narracja tylko łganie i skargi opozycji zachodowi i mediów wiadomo jakich celem dorwania się do utraconej władzy
 3  
@szejk nalisz ostatnią wypowiedź po Polsku, bo to co napisałeś aż zawiewa moskiewską szkołą ;)


Na marginesie takie bajki że to opozycja coś komuś musi donieść żeby zachód na oczy przejrzał naprawdę urąga inyeligencji ludzi na zachodzie, którzy mają przedstawicieli swoich mediķw w naszym kraju i sami relacjonują to co widzą ;)
 2  
morda śnięty wielonicku !!;D
 3