Łukasz Szewczyk28.08.2017 (13:53)3 komentarze

Startuje codzienny teleturniej TVP1 "Rodzina wie lepiej". Prowadzi Marcin Rams

Kto komu zaufa, kto kogo wprowadzi w błąd, a kto wyjdzie ze studia z wygraną? Telewizyjna Jedynka rozpoczyna emisję nowego teleturnieju "Rodzina wie lepiej".
Marcin Rams / Fot. TVP
Marcin Rams / Fot. TVP
Nowy teleturniej Jedynki "Rodzina wie lepiej" to gra rodzinna, w której biorą udział 5-osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Zgodnie z zasadami programu rodziny wybierają spośród siebie jednego uczestnika, który będzie pełnił kluczową rolę odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej.
Podczas odpowiedzi na pytania nie korzysta on z żadnej pomocy, a pozostali członkowie rodziny znajdują się w innym pomieszczeniu nie słysząc ani pytań, ani jego odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi przez uczestnika, rodzina musi odgadnąć, czy jej przedstawiciel odpowiedział na pytanie prawidłowo, czy też nie. Jeżeli rodzina uzna, że na zadane pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź, może wykupić tzw. ubezpieczenie i przejść do kolejnej rundy gry.

Teleturniej "Rodzina wie lepiej" w poniedziałku do soboty o godz. 18.25 (od 28 sierpnia 2017 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 3 z 3)

W Jedynce "Rodzina wie lepiej" i zaraz po niej "Jaka to melodia?". W Dwójce o 18:45 "Jeden z dziesięciu". Niektórzy widzowie lubiący teleturnieje będą mieć ciężki wybór. Zacznie się walka bratobójcza.
 0  
A jak wyjść ze studia z pieniędzmi to najlepiej wie rodzina radia Ma ryja
 3  
coraz więcej ludzi przestanie oglądać te durne programiki na TVP i dobrze ...
 1