Łukasz Szewczyk28.08.2017 (14:20)brak komentarzy

Miłosne historie 18 słynnych par w specjalnym wydaniu Ale Historia

We wtorek (28 sierpnia 2017 roku) na rynku pojawi się specjalne wydanie tygodnika "Ale Historia", w którym czytelnicy znajdą historie miłosne 18 najsłynniejszych par w historii świata.
"Ale miłość. 18 słynnych par" - specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia”
"Ale miłość. 18 słynnych par" - specjalne wydanie tygodnika „Ale Historia”
Ich miłość przekraczała granice, wpływała na bieg dziejów, idee polityczne czy religijne, wywoływała wojny - w wydaniu redakcja przedstawia miłosne perypetie m.in. Marysieńki i Sobieskiego, Roksolany i Sulejemana Wspaniałego, Maryli Wereszczkówny i Adama Mickiewicza, Lenina i Nadieżdy Krupskiej.
- Bohaterami naszych historii są pary, które tworzyli ludzie znani - władcy i władczynie, wodzowie i arystokratki, wybitni artyści, poetki, pisarze i filozofowie. W tej mozaice uczuć, postaw i namiętności, tak różnych, można jednak odnaleźć wspólny mianownik, rzecz dla związku dwojga ludzi najważniejszą - nasi bohaterowie niewątpliwie chcieli ze sobą być. Choć nie zawsze było to łatwe - mówi Mirosław Maciorowski, redaktor naczelny Ale Historii.

Wydanie ukaże się w cenie 11,99 zł, w objętości 124 stron. Będzie je wspierać autopromocja przygotowana przez Dział marketingu Gazety Wyborczej.