Łukasz Szewczyk28.08.2017 (16:08)1 komentarz

Mobilny Tidal w nowej odsłonie

Globalna platforma muzyczna Tidal udostępniła nową szatę graficzną swojej aplikacji mobilnej. Aktualizacja na systemy iOS i Android to nowy wygląd i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników, ułatwiające znajdowanie nowej muzyki.
Nowa aplikacja mobilna Tidal
Aktualizacja mobilnego TIDALa wprowadza nowoczesny wygląd, jednocześnie usprawniając poruszanie się po aplikacji. Nowa strona główna - Nowości - oferuje usprawnione i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników. Tematy i treść są zmieniane codziennie, na przykład raz promowane są nowości muzyczne i materiały redakcyjne, a w innym dniu np. klasyki.
Nowa wersja mobilna ułatwia także znajdowanie muzyki, której użytkownik chce posłuchać. Każdy gatunek i nastrój mają własne podkategorie z różnymi treściami - od legendarnych wykonawców do nowości. TIDAL pozwala użytkownikom na odkrywanie muzyki. Na końcu sekcji Eksploruj znajdują się polecenia albumów i artystów, przygotowane na podstawie historii odsłuchiwanej muzyki.

Nowy ekran Teraz odtwarzane stawia na pierwszym miejscu artystę i utwór. Wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby uzyskać sugestię utworów na podstawie tego, który jest aktualnie słuchany. Przesunięcie w prawo daje szybki dostęp do kolejki odtwarzania. Opis albumu pojawia się po dotknięciu jego okładki.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A jak nie ma belki ktora podswietli grany utwor tak nie ma.
 1