Łukasz Szewczyk30.08.2017 (12:50)1 komentarz

Gazeta.pl z nowym formatem wideo - NaZdrowie

Na łamach portalu Gazeta.pl zadebiutował nowy format wideo - NaZdrowie.
NaZdrowie w Gazeta.pl
Po sukcesach formatów social video z prostymi pomysłami ułatwiającymi życie jak Haps (kulinaria), Myk! (zrób to sam) i Ach! (pielęgnacja i kosmetyka) Gazeta.pl uruchamia format zajmujący się zdrowiem. - Jak pokazują badania, aż 3/4 Polaków uznaje zdrowie za największą wartość, ten sam trend obserwujemy też na naszych serwisach i forach - mówi Miłosz Ploch, dyrektor produkcji wideo Gazeta.pl.
NaZdrowie to krótkie materiały wideo, które skupią się na wyjaśnianiu popularnych wśród internautów mitów związanych z medycyną - szeroko pojętym zdrowiem, farmaceutykami i stylem życia. - NaZdrowie w niczym nie przypomina nudnych prezentacji. To szybki, teledyskowy format obalający popularne mity i weryfikujący modne teorie, które raz na jakiś czas rozpalają dyskusje internautów. Chcemy przykuwać ich uwagę zarówno praktyczną tematyką, jak i nowatorską formą - dodaje Miłosz Ploch.

Odcinki NaZdrowie będą trwały około półtorej minuty i będą publikowane raz w tygodniu w serwisie Zdrowie.Gazeta.pl oraz na jego profilu na Facebooku. NaZdrowie pojawi się również w innych serwisach lifestyle'owych Gazeta.pl - eDziecko.pl i Kobieta.Gazeta.pl oraz na ich fanpage'ach.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Wszelkie ścierwo powiązane z Czerską może sobie reklamować i propagować co chce, lecz żadne działania nie uchronią tego wściekłego antypolskiego medium jako całości od upadku, totalnej klęski finansowej i wizerunkowej.Nie ma już Bula Komoruskiego i nie ma kasy.Na śmietnik, nie tylko historii, won.
 3