Łukasz Szewczyk30.08.2017 (13:58)1 komentarz

Medyczne środy serialowe w TVP2. Nowe sezony "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale".

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisją nowych sezonów swoich medycznych seriali - "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale". Co się wydarzy?
W 19. serii "Na dobre i na złe" widzowie śledzić będą kolejne miłosne perypetie serialowych lekarzy, którzy w murach szpitala w Leśnej Górze konfrontują się ze skomplikowanymi przypadkami medycznymi. Doktor Woźnicką (Emilia Komarnicka) czeka tej jesieni spory szok... W Leśnej Górze pojawi się nagle Paweł Lewicki (Maciej Marczewski) - bigamista, w dodatku człowiek niezrównoważony psychicznie, który złamał Agacie serce i o mało lekarki nie zamordował. Ola (Anna Karczmarczyk) tymczasem po raz pierwszy weźmie na ręce małego Janka - wymarzonego synka, o którego życie i zdrowie walczyła przez kilka ostatnich miesięcy. Dr Falkowicz (Michał Żebrowski) po powrocie ze szkolenia w USA wda się w szpitalu w ostrą kłótnię z Bartem. Falkowicz uzna, że nowy pacjent neurochirurga - z guzem mózgu - świetnie nadaje się do protonoterapii i zacznie przekonywać chorego, by zrezygnował z operacji oraz zmienił lekarza... Bartowi (Piotr Głowacki) bardzo się to nie spodoba.
Gościnnie w pojedynczych odcinkach nowego sezonu wystąpią: Małgorzata Niemirska, Mikołaj Cieślak, Elżbieta Zającówna, Grzegorz Wons, Sambor Czarnota, Krzysztof Wach, Rafał Maślak, Piotr Zelt i Joanna Trzepiecińska. Do serialu powróci również Agnieszka Kaczorowska - jako tancerka z klubu go go, który znowu odwiedzi Latoszek (Bartosz Opania).

Premierowe odcinki 19 sezonu "Na dobre i na złe" w środy o godz. 20.45 (od 30 sierpnia 2017 roku) na antenie TVP2.

Jesienią Dwójka kontynuuje także emisję serialu "na ratunek" opowiadającego o pracy ratowników medycznych, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce o życie i zdrowie pacjentów. Każdy odcinek opowiada historię innego pacjenta czy poszkodowanego, a stawką zawsze jest ludzkie życie i zdrowie. W nowym sezonie serialu widzów czeka wiele dramatycznych chwil i równie dramatycznych przypadków medycznych. Szef SOR-u, Potocki (Marcin Grzymowicz) stwierdzi, że po bójce z Adamem stracił częściowo słuch i zażąda od Wszołka, by zapłacił mu aż 80 tysięcy złotych. Zespół Wiktora odpowie na wezwanie do nietypowej panny młodej - seniorki, która zakochała się we Włochu i postanowiła odmienić swoje życie, choć dzieci kobiety ostro się jej małżeństwu sprzeciwią. W jednym z odcinków zespół Anny czekają też trudne negocjacje z ciężarną gwiazdą pop - Mają, nękaną przez paparazzi. Choć przyszła matka będzie odczuwać silny ból, to nie zgodzi się, by ratownicy zabrali ją do szpitala. Odepchnie też dr Reiter, gdy ta spróbuje ją badać. Niestety, już chwilę później kobieta zacznie rodzić. Tymczasem na ratowników czeka kolejne wyzwanie - jeden z fotografów, którzy ukryli się wokół domu gwiazdy, spada nagle z drzewa...

Premierowe odcinki "Na sygnale" w środy o godz. 21.50 (od 30 sierpnia) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Uwielbiam to!!!
 1