Łukasz Szewczyk30.08.2017 (14:06)3 komentarze

Kamil Baleja z nowym porannym show w Radiu Złote Przeboje

W piątek (1 września 2017 roku) Radio Złote Przeboje rozpocznie nadawanie nowego porannego programu Kamila Balei - "Złote Przeboje na dzień dobry".
Złote Przeboje na dzień dobry
- To będzie najbardziej nieprzewidywalne, optymistyczne i energiczne poranne radiowe show w Polsce. Wspaniale budować nową jakość z ludźmi, którzy - tak jak ja - uwielbiają swoją pracę. To będzie program tworzony nie tylko dla słuchaczy, ale przede wszystkim przez nich - mówi Kamil Baleja.
Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 Kamil Baleja powita słuchaczy Radia Złote Przeboje i będzie im towarzyszył aż do godziny 10:00. W tym czasie wraz z zespołem będzie budzić słuchaczy stacji, opowiadając o tym, co dla nich ciekawe, aktualne, zaskakujące i zabawne. Poranny program będzie towarzyszyć słuchaczom w najważniejszych chwilach poranka i sprawiać, że przejdą przez resztę dnia z uśmiechem na twarzy i naładowani pozytywną energią.

W nowy porannym programie "Złote Przeboje na dzień dobry" słuchacze będą komentować rzeczywistość, a także dzielić się swoimi codziennymi przygodami. Oprócz tego każdego ranka prowadzący będzie miał wyjątkową niespodziankę dla jednego ze słuchaczy.

W porannym show pojawią się także: najlepiej poinformowana kobieta w kraju - Karolina Wasielewska, która zadba o to, by słuchacze usłyszeli o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, Piotr Jaworski - człowiek od radiowych zadań specjalnych, który każdego dnia będzie na żywo w innym miejscu w Polsce, i producent programu Marcin Jedliński.

Komentarze (1 - 3 z 3)

zapowiada się super tylko niech trochę utwory pozmieniają.
 2  
Żeby zmienić utwory to by musieli zainwestować w 16 GB pendrive bo ten 2 GB z którego grają więcej "złotych przebojów" już nie zmieści.
 5  
Jedliński ? serio ? hehehe
 1