Łukasz Szewczyk31.08.2017 (14:39)brak komentarzy

Nowy sezon "Wystarczy Chcieć" w Polsat News. Wśród prowadzących Bartosz Kwiatek.

Na antenę telewizji Polsat News powraca program "Wystarczy Chcieć" przygotowywany pod patronatem Fundacji Polsat. Audycja rozszerza swoją dotychczasową formułę.
Polsat News HD
W nowym sezonie zobaczymy obok historii rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, również tematy i problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe jak: wady wymowy, hejt w Internecie, czy to w jaki sposób dobrać dziecku odpowiednie biurko. Nie zabraknie również rozmów z ekspertami, od których dowiemy się jaka jest istota prezentowanych w programie przypadków.
- W maju tego roku "Wystarczy Chcieć" przeszło niemal rewolucję. Wyszliśmy na zewnątrz, poza studio telewizyjne by pokazać z bliska historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dzisiejszy świat jest pełen różnorodnych zagrożeń, które czyhają na nasze pociechy praktycznie z każdej strony. Dlatego też poszerzamy formułę "Wystarczy Chcieć" by pokazać widzom, że również dzieci zdrowe spotykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, które potrafią być bardzo uciążliwe, a czasami wręcz stłumić w dziecku naturalną chęć poznania świata czy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem - mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego zobaczymy Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsatu News.

Nowy sezon "Wystarczy Chcieć" w niedziele o godz. 13.30 (od 3 września 2017 roku) na antenie Polsat News. Nowe odcinki "Wystarczy Chcieć" po emisji w telewizji można obejrzeć na portalu Polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy".