Łukasz Szewczyk31.08.2017 (14:42)7 komentarzy

Jesień w TVP Seriale bez rewolucji

Serialowy kanał TVP na jesień 2017 roku przygotował kilka nowe sezony popularnych seriali, widzowie zobaczą także nowe produkcje znane z innych anten TVP oraz kultowe seriale.
W jesiennej ofercie TVP Seriale znajdą się seriale, które debiutują na innych antenach TVP, m.in.: "Miasto skarbów", "Pod wspólnym niebem" czy "Komisariat". Kanał będzie emitował także nowe sezony ulubionych przez widzów produkcji: "Ojciec Mateusz", "Rodzinka.pl", "Komisarz Alex", "O mnie się nie martw", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" i "Dziewczyny ze Lwowa".
W ramówce jesiennej ważne miejsce mają też kultowe seriale, które od lat cieszą się powodzeniem licznej, wielopokoleniowej widowni: "07 zgłoś się", "Czterej pancerni i pies", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Zmiennicy", "Alternatywy 4".

Wieczorne pasma wypełni sensacja, ta poważna i ta z przymrużeniem oka, m.in.: "Krew z krwi", "Zbrodnia", "Glina", "Dublerzy". Nie zabraknie też "Rancza" - polskiego serialu wszech czasów.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Gdyby to była informacja o polsacie, to tytuł o tej samej ramówce mówiłby o sprawdzonych hitach, a że to TVP to najlepiej zmieszać z błotem. Tak działa propaganda.
 2  
Ej, ale powtórki to chyba żadne nowości :)
 8  
a kanał zapowiadał się na początku hitem a jest bagno... mogli by wykopać seriale których już nie ma i te co kieedys emitowała lata 80,90 początki 00
 4  
@plplpl: pieprzysz bzdury.
johnyB - ten prawdziwy 31.08.2017 (19:25:58)
 1  
przecież to kanał powtórkowy, więc co w tym dziwnego?
Mnie zastanawia, czemu oni jeszcze nie powtarzają Mody na Sukces?
Oglądalność gwarantowana
 7  
Ranczo ojciec i rodzinka na tym kanale 24h, nie chce się go w ogóle ogladać, taka zapchaj-dziura!!!
 1  
Gdyby to była informacja o polsacie, to tytuł o tej samej ramówce mówiłby o sprawdzonych hitach, a że to TVP to najlepiej zmieszać z błotem. Tak działa propaganda.
nic dodać, nic ująć!
 2