Łukasz Szewczyk01.09.2017 (13:32)brak komentarzy

Jesień w Radiu Złote Przeboje z weekendowymi nowościami. Rogalska, Janowski, Moro

W poniedziałek (4 września 2017 roku) rusza jesienna ramówka, a wraz z nią nowe propozycje weekendowe.
Radio Złote Przeboje
Oprócz nowego porannego show radiowego "Radio Złote Przeboje na dzień dobry", które od poniedziałku do piątku poprowadzi Kamil Baleja, stacja na jesień przygotowała nowe weekendowe propozycje dla słuchaczy.
W soboty na antenę stacji program Marzeny Rogalskiej, która w sobotę między 10:00 a 12:00 do swojej audycji "Rogalska od kuchni" zaprosi postaci znane z telewizji, kina, teatru i sceny muzycznej. Tradycyjnie rozmowy z gośćmi będą dotyczyć nie tylko życia zawodowego, ale także codziennych zajęć, pasji i zainteresowań, co pozwoli słuchaczom radia poznać ich z nowej, czasami zaskakującej strony.

Niedziela z Radiem Złote Przeboje to całkiem nowe propozycje dla słuchaczy. W każdą niedzielę między 10:00 a 12:00 fani Roberta Janowskiego usłyszą dziennikarza w nowej roli prowadzącego "Złotą dwudziestkę Radia Złote Przeboje". Będzie to lista przebojów, na którą słuchacze stacji będą mogli głosować przez cały tydzień na stronie radia, a o 20 najlepszych ich zdaniem utworów Robert Janowski opowie w niedzielne przedpołudnie.

Od niedzieli (8 września 2017 roku) w godzinach 12:00-16:00 Odeta Moro zaprosi słuchaczy do nowej audycji "Najlepszy weekend w Radiu Złote Przeboje". W programie pojawią się goście słynący z niezwykłych pasji oraz znane i lubiane gwiazdy. W pierwszym odcinku nowego programu słuchacze będą mieli okazję poznać nieznane szerokiej publiczności zainteresowania popularnej aktorki Grażyny Wolszczak oraz sławnego sztangisty Szymona Kołeckiego, zdobywcy złotego i srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich, wielokrotnego medalisty mistrzostw świata i Europy.

Dodatkową atrakcją nowego popołudniowego pasma będzie wyjątkowy konkurs rodzinny "Przyjmuję zakład", w którym rodzice i dzieci założą się ze sobą, a potem będą musieli odpowiedzieć na jak najwięcej pytań Odety Moro. Ten, kto odpowie poprawnie na większą liczbę pytań, wygra zakład, a cała rodzina zostanie nagrodzona.