Łukasz Szewczyk01.09.2017 (15:41)27

Rusza Meloradio. Zastąpi Zet Gold. Co w ramówce?

W poniedziałek (4 września 2017 roku) punktualnie o godzinie 6.00 rano rozpocznie nadawanie Meloradio. To nowa stacja Grupy Eurozet kierowana do wszystkich, którzy szukają alternatywy od zgiełku i szumu informacyjnego. Zastąpi dotychczasowe Radio ZET Gold.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

Zabraliście planetę, a teraz macie pokaz survivalu radiowego. Puszczanie piosenek, które są już oklepane wam nie pomoże. Wkurzają mnie już te polskie radia. 90% z nich puszcza starocia. I jeszcze mi wmawiają, że jest to "muzyka wybrana dla ciebie". Przecież tego słuchać nie idzie!
 28  
Herbata od samego mieszania nie stanie się słodsza, a dodatkowo ten cały wróżbita który już zabił Zet Gold teraz będzie zabijał Meloradio!
 28  
"W poniedziałki 18.00-20.00 na antenie pojawi się ezoteryczny program "Melomagia" Wróżbity Macieja"

.... myślałem, że średniowiecze dawno się skończyło.
 40  
No własnie ten spamer Maciej 'wróżbita" he he to dziękuje za te (melon -kameleon)radio.
 17  
Przecież ten nowy format Meloradia to nic innego jak 'łagodne przeboje' który przed kilkoma latami grało Radio Plus. Efekt: słuchalność na poziomie błędu statystycznego. Już lepiej sprzedać częstotliwości po Zet Gold komuś kto zna się na biznesie radiowym bo poraz kolejny szykuje się blamaż Eurozetu.
 28  
siemka , może będą wielkie przeboje od italo disco , pop, po różne odmiany rocka to super bo najlepsza muzyka to jest i była od 1978 roku do 2008 roku od 2008 jest mniej cennych przebojów z tymi gatunkami muzycznymi
 4  
siemka , może będą wielkie przeboje od italo disco , pop, po różne odmiany rocka to super bo najlepsza muzyka to jest i była od 1978 roku do 2008 roku od 2008 jest mniej cennych przebojów z tymi gatunkami muzycznymi
Najprędzej muzyka alternatywna, od "Boże coś Polskę" po "Ukochany kraj".
 1  
było Planetę degradować tylko do internetu? to mają za swoje. to będzie kolejny niewypał. Zet Gold włączyłem dwa razy w życiu.w pierwszym dniu nadawania i po jakimś roku, żeby sprawdzić czy nadal są dla mnie niestrawni. Planety słucham nadal przez internet, grają bardzo przyjemnie. mam wrażenie że Planeta w necie może mieć więcej słuchaczy niż Gold naziemnie. nikt z moich znajomych nie słucha Golda za to kilku słucha Planety.tak to wygląda.dziwna ta grupa radiowa, nic im nie wychodzi (poza Antyradiem, ale boje się że i to kiedyś spieprzą jak im coś "mądrego"przyjdzie do głowy.a może przyjść, w końcu jak można było TAKĄ markę jak Planeta pogrzebać??)
 16  
Twój dzień z Melą? fuj oby nie taką zieloną, z krtani
 6  
A ja najpierw poczekam, a dopiero później ocenię. Nie wydaje mi się, żeby to był krok w stronę dawnego Radia Plus. Mnie ta ramówka zaciekawiła i prowadzący również. Jak będzie usłyszymy w poniedziałek.
 5