Łukasz Szewczyk02.09.2017 (19:32)1 komentarz

Jan Pirowski i nowe destynacje. Drugi sezon "Pierwszego razu za granicą" w TTV

Na antenie TTV premiera drugiego sezonu programu, w którym wakacyjną aurę i powiew świeżego powietrza, dostarczy Jan Pirowski wysyłający ludzi "Pierwszy raz za granicę".
"Pierwszy raz za granicą 2"
W nowej serii widzowie TTV ponownie będą podglądać jak Polacy reagują na to co spotyka ich poza swoim własnym domostwem. Wbrew zasadzie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" próbują doskonale się bawić, zwiedzać i dużo korzystać. Tym razem nasi bohaterowie odwiedzą Wielką Brytanię, Portugalię, Austrię, a nawet Izrael. Nie zabraknie zabawnych sytuacji, kłótni, śmiechu i prawdziwych łez...
W pierwszym odcinku bliźniacy z Solca Kujawskiego i eks-para z Łodzi ruszają na poszukiwania swojego raju za granicą. Jak zareagują na niespodziankę, którą przygotował im na lotnisku Jan Pirowski?

Adam i Damian to bracia, którzy wciąż szukają pomysłu na swoje życie. Niedawno skończyli szkołę gastronomiczną na kierunku cukierniczym, ale zdecydowali, że to nie słodkie wypieki będą ich chlebem powszednim. Podczas swojej pierwszej zagranicznej podróży chcieliby spotkać prawdziwe gwiazdy i spróbować, jaki smak ma życie celebrytów. Czy ten nowy świat zachwyci ich na tyle, żeby umocnić w nich marzenie o byciu sławnym.

Z kolei Kamila i Patryk są parą od pięciu lat. Ciągle się rozstają i po chwili znów do siebie wracają. Teraz mają tzw. okres próbny. Wspólnie ustalili, co każde z nich ma w sobie zmienić. Ich pierwsze zagraniczne wakacje to test dla ich związku. Czym Patryk zaskoczy Kamilę, żeby udowodnić, jak bardzo ją kocha? Czy Kamila w końcu będzie z czegoś zadowolona? Czy to dobry pomysł, żeby wystawić związek na kolejny sprawdzian, w dodatku na obcym lądzie bez żadnego doświadczenia w podróżowaniu? O tym przekonamy się już w sobotę.

Drugi sezon serii "Pierwszy raz za granicą" w soboty o godz. 22.00 (od 2 września 2017 roku) na antenie TTV.

Więcej o jesiennych nowościach TTV informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Destynacje, targety, kontenty. Pofuckowało was?
 1