Łukasz Szewczyk05.09.2017 (13:53)2 komentarze

Domówka z uczestnikami "Azja Express" - nowy program własny Player.pl

W środę (6 września 2017 roku) Player.pl udostępni nową własną produkcję. Program "Azja Express. Domówka" będzie okazją, żeby "Azję Express" obejrzeć oczami uczestników.
"Azja Express. Domówka"
Bohaterowie pierwszej i drugiej edycji programu TVN "Azja Express" będą spotykać się co tydzień, żeby wspólnie oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco komentować to, co dzieje się na ekranie.
W pierwszym odcinku gospodarzem będzie Joanna Przetakiewicz, która zaprosi do siebie Dorotę Gardias, Martę Wierzbicką, Michała Piróga, Łukasza Jakóbika i Staszka Karpiel Bułeckę. Kamery zarejestrują ich spontaniczne reakcje na wspólnie oglądany premierowy odcinek, pierwsze wrażenia i niefiltrowane emocje; uczestnicy podzielą się wspomnieniami i porównają wyzwania obu sezonów. Wszystko w luźnej, domowej atmosferze wśród ludzi, którzy przeżyli te same przygody i zdążyli się przy tym dobrze poznać, a jeszcze bardziej polubić.

"Azja Express. Domówka" to wieczór pełen wrażeń szczególnie dla gwiazd drugiej edycji, które po raz pierwszy będą miały okazję zobaczyć swoje zmagania z perspektywy kamer. Sprawdzimy, co ich rozbawi, co zaskoczy, a co wzruszy; przekonamy się też, jakie były kulisy przygód oglądanych na ekranach telewizorów i - co więcej - player.pl pokaże je swoim użytkownikom. Nowy program to również nieemitowane nigdzie indziej fragmenty wyścigu.

Odcinki "Azja Express. Domówka" będą trafiały na Player.pl w każdą środę o godz. 23.00 (od 6 września 2017 roku) tuż po emisji premierowych odcinków "Azja Express" na antenie TVN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

RAK ALERT! NIE OGLĄDAĆ!
 3  
"Bohaterowie pierwszej i drugiej edycji programu TVN "Azja Express" będą spotykać się co tydzień, żeby wspólnie oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco komentować to, co dzieje się na ekranie."
.... taka wiocha leci już na kanale TTV i nazywa się "Goggle Box - Przed telewizorem".
 2