Łukasz Szewczyk05.09.2017 (14:25)brak komentarzy

Rzeczpospolita na żywo z Forum Ekonomicznego w Krynicy

Na internetowych stronach rp.pl ruszyło specjalne pasmo Studio Krynica. Będzie to codzienna, trwająca kilka godzin relacja na żywo z corocznego, międzynarodowego spotkania przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywającego się w Krynicy-Zdroju od 1992 roku.
Rzeczpospolita
Gośćmi studia Rzeczpospolita TV będą przedstawiciele zarówno wielkiego biznesu jak i firm ze świata nowych technologii. Będą poruszane tematy począwszy od gospodarczej przyszłości Unii Europejskiej, poprzez bezpieczeństwo energetyczne a skończywszy na szansach młodych przedsiębiorców na rozwój własnych startupów.
- Z Forum Ekonomicznego w Krynicy będziemy nadawać program na żywo przez ponad 20 godzin w ciągu trzech dni. Dzięki nam, na tym wydarzeniu będą mogli być wszyscy, którzy interesują się gospodarka i biznesem - mówi Cezary Szymanek, redaktor naczelny rp.pl

Z uwagi na wysoką specjalizację Rzeczpospolitej w obszarach Biznes-Finanse-Prawo, w studiu dominować będą tematy ekonomiczne i gospodarcze. Programy będą prowadzili: Cezary Szymaneki Michał Niewiadomski oraz Bogusław Chrabota a także: Andrzej Stec, Marcin Piasecki i Mateusz Pawlak.

- Program będziemy nadawać na przemian z dwóch równolegle działających studiów Rzeczpospolita TV, które specjalnie na tę okazję zbudowaliśmy na terenie Forum. Wszystkie materiały zrealizowane w Studio Krynica, poza emisją na żywo, będą publikowane w portalu rp.pl - mówi Mikołaj Tocki, dyrektor ds. multimediów w Gremi Media SA.

We wtorek 5 września transmisja rozpoczyna się o godzinie 13.45 i potrwa do 19.00, we środę 6 września startuje o 8.45 i potrwa do 20.05, we czwartek 7 września także startuje o 8.45 i potrwa do 14.15.