Łukasz Szewczyk06.09.2017 (15:35)9 komentarzy

Gardias, Pawlicki, Tymański. Rusza "Azja Express 2" w TVN, po emisji domówka w sieci

Wielki hit "Azja Express" powraca z nowym sezonem. Dla uczestników nie będzie to przyjemny spacerek, ale trudny wyścig pełen niespodzianek. Do mety dotrą najwytrwalsi. W tym sezonie czeka na widzów niespodzianka - po każdym odcinku w telewizji domówka z sieci.
Uczestnicy programu "Azja Express 2"
Ta wyprawa może okazać się najtrudniejszą podróżą w ich życiu. W programie bierze udział osiem par. Ludzie znani i lubiani przez widzów zabrali ze sobą osoby, z którymi łączą ich więzy krwi, wieloletnia przyjaźń lub krótka znajomość. Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Antoni Pawlicki razem z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim, Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj, Tymon Tymański i Lucas Heller - to odważni, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej eskapadzie. Towarzyszy im Agnieszka Woźniak-Starak.
Mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport.

Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Wyruszą z malowniczej Sri Lanki do jednego z największych miast świata - Mumbaju. Będą podróżować od chłodnych i zielonych herbacianych gór po upalne białe plaże ciągnące się wzdłuż niebezpiecznego oceanu. Przez wioski bez kanalizacji i prądu po światowe centra rozwoju i technologii. Zmierzą się z groźnymi zwierzętami i najniebezpieczniejszym ruchem drogowym na świecie. Poznają miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje oraz świat olbrzymich kontrastów. Upał sięgający 45 stopni Celsjusza i tropikalna wilgoć będą olbrzymim utrudnieniem podczas tej drogi.

Uczestnicy sprawdzą swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi. Zostaną wystawieni na próby i będą na nich czekać niespodzianki, których nie było w poprzedniej edycji. Która z par powróci z tej eskapady z nagrodą pieniężną? Jedno jest pewne - dopóki wyścig trwa, wszystko jest możliwe.

Premierowe odcinki drugiego sezonu programu "Azja Express" w środy o godz. 21.30 (od 6 września 2017 roku) na antenie TVN.

"Azja Express. Domówka" / Fot. Player.pl
"Azja Express. Domówka" / Fot. Player.pl
Dodatkowo, jak już informowaliśmy, tuż po emisji w telewizji (w środy około godz. 23.00) na platformie Player.pl nadawany będzie program "Azja Express. Domówka". Bohaterowie pierwszej i drugiej edycji programu TVN "Azja Express" będą spotykać się co tydzień, żeby wspólnie oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco komentować to, co dzieje się na ekranie. Podczas domówki widzowie zobaczą również nieemitowane nigdzie indziej fragmenty wyścigu. Więcej o programie TUTAJ.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Żydowskie party? rzeczywiście ciekawe... Jaka żenada programowa... Czy po reklamach będzie domówka z odtwórcami ?
 1  
Totalne DNO. Wielki wstyd dla TVN-u za taki program. Szkoda czasu na tych zenujących uczestników, a TVN robi z Polaków idiotów i po prostu ich ogłupia.
 1  
Trochę szkoda. Chętnie bym zobaczył domówkę z dziennikarzami TVP INFO i prezesem Kurskim. Choćby po to, żeby się pośmiać z "prawego i sprawiedliwego" party ludzi mało inteligentnych.
johnyB - ten prawdziwy 7.09.2017 (11:51:47)
 1  
Jak masz wymyślać takie buraczane szydery, to lepiej sobie odpuść, i nam przede wszystkim ;>
 1  
^^Skoro taka jest twoja odpowiedź, to ewidentnie dupcia zapiekła xDD
johnyB - ten prawdziwy 7.09.2017 (18:20:02)
 0  
^^Skoro taka jest twoja odpowiedź, to ewidentnie dupcia zapiekła xDD
Marzenia ściętego PrOsiaka ;>
 0  
Nie odpuszczę, chyba, że reprezentujesz suweren ;)
johnyB - ten prawdziwy 7.09.2017 (18:39:21)
 1  
ja się z nikim nie układam parówko ;\
 0  
Tymon jak widac tylko krowa nie zmienia poglądów i tym pana przewyższa,
gadanie o reality show i o wstydzie który temu towarzyszy nie wartym zadnych pieniedzy
sie lekko zdewaluowało, gówniarz z niego
 0