Łukasz Szewczyk07.09.2017 (15:06)2 komentarze

Andrzej Adamczyk nowym szefem muzycznym w Radia Plus

Andrzej Adamczyk objął stanowisko szefa muzycznego sieci Radia Plus. Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasowymi obowiązkami w projekcie eskaGO, w którym także zajmuje się muzyką.
25 lat Radia Plus
Andrzej Adamczyk zawodowo zawiązany jest z radiem od 1994 roku. W pierwszych latach kariery pracował w Radiu GO (Gorzów Wlkp.), w którym pełnił funkcję szefa muzycznego oraz redaktora naczelnego. W latach 1999 - 2002 był szefem anteny Radia ESKA Gorzów. Następie pracował w Grupie Radiowej Agory, gdzie był m.in. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje Elita Bydgoszcz i Złote Przeboje Kolor Wrocław. W latach 2005 - 2009 pełnił stanowisko dyrektora programowego ogólnopolskiej sieci Radio Złote Przeboje. Od półtora roku konsultuje muzycznie projekt platformy multimedialnej eskaGO.
Dotychczasowy szef muzyczny Radia Plus Arkadiusz Stępień rozstał się z firmą.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ile było tych tzw. dyrektorów muzycznych radia plus. jak ja pamiętam to z 15 osób... Ten Pan długo także miejsca nie zabawi bo to radio jest strasznie konserwatywne w środku i to co grają jest od lat wielkim niczym ciekawym. Inne stacje ich wyprzedzają o mile świetlne...
 3  
Teraz, jak zniknęło ZET GOLD - pokolenie 40-sto, 50-cio latków może przeskoczyć na PLUSa (tak już zrobili prawie wszyscy znajomi). PLUS zyska, a właściciele częstotliwości ZET GOLD - MELORADIO strzelili sobie w stopę.
 1