Łukasz Szewczyk08.09.2017 (15:21)64 komentarze

TVP uruchomi anglojęzyczny kanał informacyjny. Na czele projektu była szefowa "Wiadomości"

Telewizja Polska podtrzymuje plany związane z uruchomieniem kanału informacyjnego w języku angielskim.
TVP uruchomi anglojęzyczny kanał informacyjny. Na czele projektu była szefowa "Wiadomości"
Marzena Paczuska, była szefowa "Wiadomości" TVP1, będzie pełniła funkcję doradcy prezesa ds. publicystyki i informacji. Pierwszym projektem, który zostanie jej powierzony do monitorowania i rozwoju to anglojęzyczny kanał informacyjny.
Przypomnijmy, że już na początku stycznia 2016 roku prezes Jacek Kurski zapowiadał, że w ciągu dwóch lat powstanie nowy kanał o nazwie Poland24. Po co? Prezes TVP uważa, że zagraniczne media przedstawiają nieprawdziwe informacje o Polsce. Kurski zapowiadał, że planowany kanał miałby prezentować widzom na całym świecie "wydarzenia polityczne i społeczne z polskiego punktu widzenia". Nowy kanał ma być odpowiednikiem rosyjskiego Russia Today czy niemieckiego Deutsche Welle.

Komentarze (1 - 10 z 64)

Buhahahahaha...
Kapelusikowa chce ogień socjalizmu pisowskiego nieść w inne kraje :D
Powtarzanie schematu bolszewików jest już tylko parodią historii :D :D

ps. proponuję nazwę Wolska24/Nowogrodzka :D
 14  
Haahahahah po co to? Polacy nie chcą oglądać TVP to wmuszają Anglikom?
 14  
Super wzorce Rossija Tudej :))) I pisiory będą mówić że ten obecny obóz nie jest pro rosyjski ;))))))
Mam jedno pytanie z czyjej kasy będzie ogłupianie Europy? Z naszych podatków?
 10  
Telewizja publiczna musi mieć konkretną kontrę oraz konkretną osobę która tą kontrę zapewni, ponieważ totalna opozycja cały czas będzie fikać i wyskakiwać z byle czym,bo jest byle czym.Amen.
 14  
Telewizja publiczna ma zapewnić niezależny przekaz informacyjny, a nie stawiać kontry. Bo na jakiej podstawie twierdzisz że zdanie PIS jest jedynie słuszne?
 16  
NIeważne opakowanie, lecz zawartość. Dobrze, że wreszcie powstanie medium broniące środkowo-europejski punkt widzenia. Czas najwyższy. I jakoś nie przypominam sobie, by obecna ekipa obiecywała coś futerkowcom. Chcecie gratisowego sportu to albo przestańcie opluwać tego, który chce wam go zaoferować, albo grzecznie poczekajcie na kolejne wybory to wam Tusk wszystko od nowa naobiecuje i całego... wam da. Obecni włodarze zapowiedzieli i spełniają dane obietnice. I to mi się podoba. A nazwa... mogą dać jakąkolwiek, ważne by było dużo info o nas i sąsiadach. Bo obecnie to my mamy nikłą wiedzę na ten temat. Kto wie, ile wynosi kara za jazdę bez winiety czeską autostradą? Sam byłem w szoku, czytając o tym. A wiecie, że są bezpłatne odcinki i do Ostrawy śmiało można gratis na zakupy zasuwać? Jaki znak o tym mówi? I co warto w Czechach kupić. A przecież Słowacja i Węgry to też niedaleko. Dalej zasuwam do roboty do Niemiec. Więcej wiem o Niemczech, jak o wschodnich i południowych sąsiadach. Bo mam dostęp do ich mediów i znam język.
 13  
No to teraz Anglicy będą płacić abonament.
 12  
Przecież tego Polacy się nie dowiedzą z anglojęzycznego kanału, bo nie będzie adresowany do Polaków i w Polsce nadawany ;)
Gdzie Ty się czytać ze zrozumieniem uczysz? :lol
Dla Twojego przypomnienia, TVP ma w DVB-T 8 kanałów. Nie dowiedziałeś się z nich do tej pory ile wynosi kara za jazdę bez winiety czeską autostradą?
Czym się zatem ta TVP zajmuje, bo nie oglądam? :)))))
 7  
Tak mi się w główce PO..ło że już przez to ogłądanie jedynie słusznej żydowskiej POdbrukowej tvn i POlsat że nie wiem co już opisuje chyba w POniedziałek wybiorę się do psychiatry z terrorystycznej organizacji PO POwiedzcie gdzie jest najlepszy
 17  
Tak mi się w główce PO..ło że już przez to ogłądanie jedynie słusznej żydowskiej POdbrukowej tvn i POlsat że nie wiem co już opisuje chyba w POniedziałek wybiorę się do psychiatry z terrorystycznej organizacji PO POwiedzcie gdzie jest najlepszy
@loczku Twoje wpisy świadczą tylko o Tobie i tylko cymbał pisowski taki jak Ty się na nie nabierze :)
 10