Łukasz Szewczyk08.09.2017 (16:37)69 komentarzy

Telewizja WP jesienią: Nowy talk-show Macieja Orłosia, mniej programów własnych

Nowe programy rozrywkowe i publicystyczne oraz najciekawsze materiały wideo własnej produkcji - to zapowiedź jesiennej ramówki Telewizji oraz portalu Wirtualnej Polski.
"orłoś kontra"
Jednym z mocniejszych punktów jesiennej ramówki telewizji WP zapowiada się nowy program prowadzany przez Maćka Orłosia. - "Orłoś kontra". Gospodarz zaprezentuje swoje nowe, rozrywkowe oblicze. - "Orłoś kontra" to dla mnie nowe wyzwanie, nowe otwarcie, nowa formuła. W swojej długiej już drodze telewizyjnej mierzyłem się z przeróżnymi formatami, ale talk show nie prowadziłem nigdy. To w dalszym ciągu będę ja, ale mniej grzeczny niż do tej pory. Zamierzam się nieco "wyostrzyć". Cieszę się na rozmowy z moimi gośćmi - fantastycznymi ludźmi, którzy zresztą też są kontra - zapowiada Maciej Orłoś.
W programie poznamy zdanie Macieja Orłosia na temat bieżących wydarzeń show-biznesowych, społecznych i politycznych. Maciej, w szczerej rozmowie będzie starał się dowiedzieć w stosunku do czego lub kogo - jego rozmówcy są kontra. Nie zabraknie trudnych tematów, zaskakujących wyznań, śmiechu i radości. Zarówno na gości programu jak i widownie, czekać będą dodatkowe atrakcje między innymi wyzwania improwizacyjne przygotowane przez mistrzów gatunku: Szymona Jachimeka i Wojciecha Tremiszewskiego, którzy niegdyś występowali w barwach kabaretu Limo. Satyrycznym okiem na polską rzeczywistość spojrzy duet Mleko Pod Nosem czyli Tomek Perczyński i Maciek Michalski. Atmosferę w studiu podkręci DJ - Bartosz Filipowicz.

Pierwszy odcinek programu "Orłoś kontra" na antenie telewizji WP w poniedziałek (18 września 2017 roku) o godzinie 22:00.. Gośćmi pierwszego odcinka będą: Ewa Błachnio - absolwentka politologii i dziennikarstwa, z powołania artystka kabaretowa oraz Maciej Stuhr - absolwent psychologii, z powołania aktor filmowy i teatralny, kabareciarz konferansjer.


We wrześniu 2017 roku nowe formaty wideo zobaczą również użytkownicy Strony Głównej Wirtualnej Polski.:
"Moja strona. Bitwa Redaktorów" - w roli gospodarzy: Jacek Żakowski i Paweł Lisicki, czyli znakomici publicyści, kształtujący opinię publiczną w programie live, w którym ostro ścierają się ich racje.
"Kto nami rządzi" - program autorski Łukasza Mężyka portretujący polityków. Wielka szansa na ujrzenie nieznanej, prawdziwej twarzy osób publicznych, ich emocji, pozapolitycznych aktywności.
"Odrobina Więcej Polski" - świetny reporter Witold Odrobina w podróży po Polsce; jego rozmówcami będą i bohaterowie dnia, i zwykli zjadacze chleba. WP jest ciekawa, co ludzie myślą. A Witold Odrobina umie wydobyć prawdę i autentyzm

Do jesiennej ramówki nie wrócą takie pozycje jak #dziejesię16.50 i #dzieńdobryWP. Jak podaje wydawca, zmiany mają na celu m.in. zwiększenie produkcji intencjonalnego wideo online oraz dalszą poprawę oglądalności stacji telewizyjnej.

Komentarze (1 - 10 z 69)

Oglądalność w pobliżu błędu statystycznego. Musi Panie będą bankrutować!!! Albo ich wykupi ktoś podobny do Discovery, jak Metro czy TVN-a.
 1  
Robi karierę ten aktorzyna że hej. Nie dość, że stacja o oglądalności równej błędowi statystycznemu, to jeszcze umieścili te jego wypociny o 22:00.
A może będzie hit? Hehehe.
 1  
Oglądalność w pobliżu błędu statystycznego. Musi Panie będą bankrutować!!! Albo ich wykupi ktoś podobny do Discovery, jak Metro czy TVN-a.
No nieźle, wyprzedziłeś mnie o minutę, ukłony.
 0  
Oglądalność porównywalna do przetrwam mimo ze rydzyktv ma lepszą częstotliwość, zatem jak na kanał który dopiero co wystartował to bardzo dobre wyniki.
 5  
ak mi się w główce PO..ło że już przez to ogłądanie jedynie słusznej j POdbrukowej tvn i POlsat że nie wiem co już opisuje chyba w POniedziałek wybiorę się do psychiatry z terrorystycznej organizacji PO POwiedzcie gdzie jest najlepszy
 3  
Przepraszam ze podszywam sie pod innych. Rozkaz prezesa ktoremu codziennie laske robie ale slabo placi i musze dorabiac w necie
 5  
Mogą zrobić program Orłoś staje na rzęsach i tak oglądalności nie będzie, połowa odbiorców pewnie nie wie że taki program istnieje,szczególnie odbiorcy SAT. Ja widzę przy dobrej pogodzie Ślęzę(nadajnik) i klatkuje to co mówić o reszcie.
 3  
@pena jak masz do kitu instalacje wykonana to nie dziwota ze klatkuje ;)
 1  
No i wpadłeś PrOsiaku podszywaczu ;D
buuuuuuuuuuuuhahahahahah!!!!

bit.ly/2wQB8lT
 5  
@johnyB jakbys cymbale nie wiedzial co celoqo napisalem z nicka podszywacza Twojego kolegi loczka, który podszywa się pode mnie, mając w dupie czy taki cymbał jak Ty sprawdza które nicki na tym samym ip mu się podświetlają. To było zrobione z premedytacją. Zatem wykazałeś się jak zwykle brakiem inyelogentnego myślenia :lol
 5