Łukasz Szewczyk09.09.2017 (17:15)3 komentarze

Ewa Drzyzga wraca do TVN z nowym sezonem "36,6°C"

Na antenę TVN wraca medyczny program "36,6°C", w którym Ewa Drzyzga, będzie rozmawiać o zdrowiu naszym i naszych bliskich. Razem z dr. hab. Krzysztofem Łabuzkiem wytłumaczą i wyjaśnią każdą chorobę, opowiedzą poruszające historie pacjentów i przedstawią najlepsze placówki medyczne w kraju.
Ewa Drzyzga
Dla Ewy Drzyzgi nie ma tematów tabu. Porozmawia z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy o nowych, często jeszcze eksperymentalnych metodach leczenia najcięższych chorób. Dużo uwagi poświęci skutecznym metodom walki z rakiem. W specjalnym cyklu odcinków dotyczących onkologii będzie pytać o nowoczesną diagnostykę i najnowsze metody leczenia, często skuteczniejsze od powszechnie stosowanej chemioterapii. Nie wszystkie nowotwory atakują w ten sam sposób, na szczęście w przypadku wielu typów raka możemy nie tylko opóźnić rozwój choroby, ale nawet całkowicie jej uniknąć dzięki mądrym i świadomym wyborom kształtującym nasz styl życia. Jednym z najlepszych sposobów walki z rakiem jest specjalistyczna profilaktyka, dlatego to właśnie jej poświęcimy szczególnie dużo uwagi.
Najwybitniejsi lekarze doradzą jak zadbać o zdrowie w okresie jesienno-zimowym. Co i jak jeść, by uniknąć przeziębień, czy antybiotyki są zawsze najlepszym lekarstwem, czy bańki lekarskie faktycznie pomagają? Jak zaplanować dietę i aktywność fizyczną, by, unikając kontuzji, zadbać o formę i zdrowe ciało? Poznamy medyczne "za" i "przeciw" głodówkom oraz popularnym dietom. Porozmawiamy także o tym, jak zadbać o dobrą formę psychiczną, kiedy pogoda za oknem nie poprawia nastroju.

Twórcy programu nie ominą żadnego tematu ważnego dla naszego zdrowia. Zastanowią się jak skutecznie uniknąć kaca. Czy noszenie szpilek szkodzi kobiecym nogom? Jak możemy zatroszczyć się o kręgosłup na co dzień, np. w pracy lub podczas zmywania naczyń? Jak pozbyć się u mężczyzn zakoli i dlaczego nie wolno popijać lekarstw alkoholem?

Nowy sezon programu "36,6°C" w soboty o godz. 18.00 (od 9 września 2017 roku) na antenie TVN.

Wraz z nowym sezonem w sieci zadebiutował nowy portal - TVN Zdrowie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

drzyzga to chamica bezczelna wyszczekana
 6  
Ambitny program w którym najcięższą chorobę wyjaśnią dogłębnie w 10 min.
 3  
Pomysł ciekawy ale realizacja już nie - omówienie problemu po łebkach w 10 min, reklama i następny problem.
Cały odcinek powinien być poświęcony jednemu problemowi/chorobie i przede wszystkim jaką stosować profilaktykę bo zawsze powtarzałem, że ludzie dowiadują się o nowotworze jak zaczyna ich boleć a wtedy to należy szukać sobie ładnego miejsca na cmentarzu
 0