Łukasz Szewczyk12.09.2017 (9:32)12 komentarzy

Kino TV już nadaje

We wtorek (12 września 2017 roku) nadawanie rozpoczął nowy kanał filmowy - Kino TV.
Kino TV
Kanał Kino TV na polskim rynku telewizyjnym zastąpił FilmBox. - Zdecydowaliśmy się na ten rebranding, żeby jeszcze bardziej podkreślić różnice między naszym flagowym kanałem filmowym z rodziny FilmBox, a kanałem z ofertą programową premium - mówi Bogusław Kisielewski, prezes zarządu Kino Polska TV SA.
Oferta programowa kanału Kino TV to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale. W bogatej ofercie programowej posiada kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanał Kino TV od dziś jest dostępny w ofercie operatorów kablowych i cyfrowych platform satelitarnych w miejscu dawnego FilmBox.

Jednocześnie nastąpiły zmiany w Grupie kanałów FilmBox. Kanał FilmBox Premium rozpoczął nadawie w jakości HD. Z kolei kanał FilmBox Extra, do tej pory nadający tylko w jakości HD, od teraz nadaje w dwóch wersjach - SD i HD (w zależności od operatora).

Komentarze (1 - 10 z 12)

Trochę nie widzę sensu. Człowiek przejrzał sobie ofertę filmbox - ów , i wybierał. Nazwa przynajmniej informowała mniej zorientowanych że to jedna firma. - i pierwszy z kanałów na podstawie którego powstały kolejne. A tak wygląda jakby chciano na siłe namieszać tylko po to by ludzie mówili - "o nowy canał. Może jest coś fajnego". Nie ma tragedii... w każdym razie wolałem tamtą wersje. pozdr
 16  
No to czekamy jeszcze na Filmbox Family i FilmBox Action w HD. A tak swoją drogą to bardzo słaby ten pakiet jak na paczkę premium.
 22  
Filmbox Extra tylko w SD na satelicie. Wstyd!!!
 17  
A kiedy 3 najlepsze kanały z tej paczki - czyli FightBox HD i DocuBox HD będą wreszcie dostępne u operatora UPC??!! Abonuje FilmBoxy u tego operatora już parę lat i doczekać się nie mogę.
 3  
A kiedy 3 najlepsze kanały z tej paczki - czyli FightBox HD i DocuBox HD będą wreszcie dostępne u operatora UPC??!! Abonuje FilmBoxy u tego operatora już parę lat i doczekać się nie mogę.
w upc takie sprawy z grubsza trwaja 5 lat
 4  
Jeszcze jest Fashion Box też mógłby się w UPC pojawić, jakby wszystkie te kanały były i w HD to paczka Filmbox mogła by zainteresować szerszą rzesze abonentów.
 1  
Ramówkę kanału Kino TV można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv.naziemna.info/program/stacja/kinotv
 3  
NAZWY ZMIENIAJĄ,A DALEJ TE SAME ODGRZEWANE KOTLETY BĘDĄ PUSZCZAĆ W KÓŁKO......
 20  
Cała paczka Filmbox jest odkodowana w UPC.
 3  
Nowy kanał? ..... A syf i jakos ta sama.
 11