Łukasz Szewczyk12.09.2017 (17:36)brak komentarzy

Drugi sezon "Angie Tribeca" w TNT

Ekscentryczna pani detektyw budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że została mamą. Oprócz wielkich zmian w życiu prywatnym czekają ją też nowe wyzwania zawodowe - spróbuje rozwiązać zagadkę wpływowej korporacji. W drugim sezonie serialu na ekranie gościnnie pojawią się m.in. Noah Wyle i Eriq La Salle.
"Angie Tribeca"
W wyniku niespodziewanej eksplozji Angie zapada w śpiączkę. Gdy budzi się po roku, okazuje się, że urodziła dziecko, które teraz wspólnie wychowują Gails i Monica Schools. Dziwną sytuację jeszcze bardziej skomplikuje powrót dawnego partnera Anigie. Mimo zawirowań w życiu prywatnym pani detektyw musi zająć się rozwiązaniem kolejnych, często absurdalnych spraw kryminalnych. Razem ze swoim zespołem z Departamentu ds. Naprawdę Odrażających Przestępstw spróbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej korporacją Mayhem Global. Jak się okaże, z firmą powiązany jest również zaginiony oficer Pepper.
Drugi sezon składa się dziesięciu odcinków. Widzowie odnajdą w nich parodie wielu popularnych seriali m.in. "Ostrego dyżuru", a na ekranie zagoszczą znani z tej produkcji Noah Wyle i Eriq La Salle (serialowi doktorzy Carter i Benton).

Emisja premierowych odcinków drugiej serii "Angie Tribeca" w niedziele o godz. 20.05 (od 17 września 2017 roku) na antenie TNT.