Łukasz Szewczyk12.09.2017 (17:44)4 komentarze

Roztańczony PGE Narodowy w Polsacie i Disco Polo Music. Kto na scenie?

W sobotę (23 września 2017 roku) Stadion PGE Narodowy stanie się jak rok temu największą dyskoteką w Polsce. Transmisja na antenie telewizji Polsat oraz Disco Polo Music. Kto na scenie?
Roztańczony PGE Narodowy
Tej jesieni po raz kolejny poczujemy bicie milionów serc tańczących w rytmie disco. Po koncertach we Wrocławiu, Kobylnicy i Stężycy nadszedł czas na świętowanie 25-lecia Telewizji Polsat a także ćwierćwiecza disco polo przyszedł czas na grande finale w samym sercu Warszawy.
W sobotę (23 września 2017 roku) na Stadionie PGE Narodowym wystąpią niekwestionowani giganci muzyki disco: zapełniający każdą salę koncertową do ostatniego miejsca Zenon Martyniuk i Akcent, Radek Liszewski z zespołem Weekend - to oni 16 lat temu zadebiutowali na antenie Polsatu w programie "Disco Polo Live". Marcin Miller i Boys, którego mottem jest: "Gramy dla ludzi" oraz jeden z pierwszych zespołów disco polo - Bayer Full i jego lider Sławomir Świerzyński - ambasador tego gatunku muzyki w Chinach.

Gwiazdą tegorocznego koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" będzie Alvaro Soler, muzyk podbijający listy przebojów w wielu krajach. Jego utwór "Sofia" był prawie 400 milionów razy odtwarzany w serwisie YouTube. Artystę rodem ze słonecznej Hiszpanii usłyszymy również w duecie z Moniką Lewczuk w utworze "Libre".

Swoje hity wykonają również m.in.: Long & Junior, MIG oraz zespół After Party.

Koncert "Roztańczony PGE Narodowy" poprowadzą: aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta, raper, wokalista, spiker gal KSW.

Transmisja koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" 23 września 2017 roku (sobota) od godziny 20.05 w telewizji Polska, a od godziny 22.05 na antenie Disco Polo Music.

Komentarze (1 - 4 z 4)

ZNACIE EWRYNAJT??
 7  
W Polsce jest tyle kanałów że w tym czasie nikt nie zmusza cię do oglądania Polsatu. Nie marudź #bobo3
 0  
Kiedy powtórka?
 0