Łukasz Szewczyk13.09.2017 (12:37)3 komentarze

Małgorzata Rozenek w nowej serii "W dobrym stylu" zajmie się tematami finansowymi

Małgorzata Rozenek zdradza, że w nowym sezonie swojego programu na antenie TVN Style sporo uwagi poświęci m.in. zarządzaniu finansami. Doradzi widzom, w co inwestować i jak efektywnie oszczędzać pieniądze. Zostaną również poruszone kwestie zakupu i wynajmu nieruchomości.
Małgorzata Rozenek
W poprzednich odcinkach programu "W dobrym stylu" Rozenek radziła widzom m.in., jak zorganizować udane przyjęcie urodzinowe dla dziecka, spakować się na miesięczny wyjazd do jednej walizki czy szybko przyrządzić efektowne danie, kiedy pojawiają się niespodziewani goście. W jesiennej edycji nie zabraknie również trudnych tematów.
- Będzie bardzo dużo fajnych, ciekawych tematów, co ważne, były one konsultowane z widzami. Mój Instagram jest miejscem, gdzie mam kontakt z dużą liczbą swoich widzów i bardzo często tam właśnie sugerowano albo podrzucano mi pomysły, którymi powinniśmy się zająć - mówi agencji Newseria Małgorzata Rozenek.

Rozenek podkreśla, że sprawne zarządzanie domowym budżetem spędza sen z powiek wielu osobom. Dlatego tym razem gospodyni programu wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin będzie podsuwać gotowe rozwiązania dotyczące finansów.

- Sprawy finansowe, kwestie czy wynajmować czy kupować nieruchomość, w co inwestować, jaką część pieniędzy oszczędzać, na co wydawać. To są tematy, którymi zajmiemy się w nowym sezonie "W dobrym stylu" - wymienia Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek podkreśla, że program "W dobrym stylu" to bez wątpienia skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się prostsze, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe.
Newseria

Komentarze (1 - 3 z 3)

Specjalistka od wszystkiego się zrobiła. Jeszcze tylko brakuje jej programu o motoryzacji i seksie. Po prawdzie gdyby nie ekipa to ta Pani Ładna mogłaby co najwyżej o kolorach paznokci gadać!
 8  
a co zazdrościcie koledzy, fajna laska i mądra i do tego zadbana, bravo
bravo bravisimi majdanowa 13.09.2017 (17:25:07)
 7  
"a co zazdrościcie koledzy, fajna laska i mądra i do tego zadbana, bravo"

Ani fajna tylko stara torba, ani mądra - jedynie papupa powtarzajaca co jej kazali... zadbana ... to juz tylko Radziu może ocenić ...
 0