Łukasz Szewczyk13.09.2017 (13:51)2 komentarze

"Zwierzęta nocy", "Dziewczyna z pociągu", "Blair Witch" - mroczne soboty października w Canal+

W sobotnie wieczory października 2017 roku na widzów Canal+ czekać będą thrillery. W repertuarze m.in. hipnotyczne "Zwierzęta nocy", adaptacja bestsellerowej powieści "Dziewczyna z pociągu" oraz mroczny horror o legendarnej wiedźmie "Blair Witch".
"Blair Witch"
"Zwierzęta nocy" (7 października) to dzieło twórcy "Samotnego mężczyzny" Toma Forda. Film był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy reżyser oraz najlepszy scenariusz. Susan Morrow (Amy Adams) po latach małżeństwa postanowiła opuścić swojego męża, Tony'ego (Jake Gyllenhaal), ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś, po piętnastu latach, kobieta jest właścicielką galerii i szczęśliwą żoną innego mężczyzny. Pewnego dnia otrzymuje od Tony'ego rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Tajemnicza i przerażająca treść książki wprowadza niepokój w życie Susan.
Z kolei "Dziewczyna z pociągu" (27 października) to adaptacja bestsellerowej powieści Pauli Hawkings w reżyserii Tate'a Taylora, twórcy przebojowych "Służących". Załamana rozwodem Rachel (Emily Blunt) zaczyna obsesyjnie fantazjować o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Kobieta będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

Widzowie Canal+ będą mogli zobaczyć sequel przebojowego horroru sprzed lat - "Blair Witch" (27 października). Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o wiedźmie z Blair nie jest tylko straszną opowieścią.

Przypomnijmy, że w październikowe poniedziałki na antenie Canal+ dominować będzie kino festiwalowe.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Co raz lepsze oferty filmowe w Canal+ tak trzymac!!!
 9  
Dziewczyna z pociągu......kapitalny ...rewelacyjna E.Blunt polecam
 3