Łukasz Szewczyk13.09.2017 (17:40)4 komentarze

Książka "Rewolucja w emeryturach" z Gazetą Wyborczą

W czwartek (14 września 2017 roku) razem z Gazetą Wyborczą będzie można kupić książkę "Rewolucja w emeryturach".
Książka "Rewolucja w emeryturach"
W książce w jasny i prosty sposób wyjaśnione zostały nowe przepisy emerytalne, które wejdą w życie już 1 października br. Czytelnicy znajdą w niej szczegóły dotyczące obniżenia wieku emerytalnego, zmian dla mundurowych i ich rodzin wynikających z tzw. "ustawy dezubekizacyjnej" czy emerytur minimalnych. W wydaniu wytłumaczono także zasady przyznawania świadczeń kompensacyjnych, dorabiania czy dłuższej pracy po osiągnięciu wieku emerytalnego.
Cena Gazety Wyborczej z książką to 12,99 zł.

Wydanie "Gazety Wyborczej" z książką "Rewolucja w emeryturach" wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w radiu (Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, RMF FM, RMF Classic), w internecie (media społecznościowe), na nośnikach reklamy zewnętrznej (ekrany Platform Channel na dworcach kolejowych) oraz na nośnikach reklamy wewnętrznej (ekrany w tramwajach warszawskiej komunikacji miejskiej), a także autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo oraz Dział promocji "Gazety Wyborczej", za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Komentarze (1 - 4 z 4)

szechter wsadź sobie w dupę tą książke
 7  
Gazeta Wyborcza chłe chłe chłe
 4  
Czy cały ten zarząd z jąkatą gnidą szechterem (dołącz do brata,najlepsza opcja w twoim przypadku), są tak ograniczeni że nie zdają sobie sprawy z tego że cokolwiek by nie robili,dołączali, są trupem medialnym.Wywrotowo bandyckie czasy waszej działalności skończyły się bezpowrotnie.
 2  
a czy Wybiórcza będzie od października w niższej cenie dla "poszkodowanych" UB-eków, w końcu to ich grupa docelowa :)
 1