Łukasz Szewczyk13.09.2017 (17:46)brak komentarzy

Październikowe Zwierciadło z Danutą Stenką i kalendarzykiem na 2018 rok. W sieci nowy portal

Od czwartku (14 września 2017 roku) w kioskach dostępne będzie październikowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z kalendarzami na 2018 rok, dołączonymi do całego nakładu, w dwóch energetycznych kolorach do wyboru.
Zwierciadło - nr 10/2017
Zwierciadło - nr 10/2017
Bohaterką październikowego Zwierciadła jest Danuta Stenka. Dlaczego w życiu kieruje się intuicją, co daje jej siłę i czy mogłaby przestać grać? Danuta Stenka, kobieta, która czerpie siłę ze swoich bohaterek w wywiadzie "Anioł Intuicji".
W Zwierciadle także rozmowa z Jakubem Gierszałem, który nawet nie będąc na Facebooku świetnie sobie radzi z kariera, jesienią wchodzą z nim do kin dwa filmy "Najlepszy" i "Zgoda", oraz wywiady ze wschodzącą gwiazdą Hollywood, Elizabeth Moss i z Imany, która właśnie przyjeżdża do Polski z nowa płytą. Mariusz Szczygieł tłumaczy, dlaczego nie został księgowym, a prezeska fundacji Panoptykon, Katarzyna Szymielewicz, wyjaśnia co to znaczy, że żyjemy w społeczeństwie nadzorowanym i czy powinniśmy się tego bać.

Zwierciadło to także psychologia, wychowanie i reportaże. W nowym numerze teksty o monogamii przyszłości, modzie na poszukiwanie przodków i o kobietach - twórczyniach start-upów. Wojciech Eichelberger w cyklu Wyjaśnianie świata tłumaczy po co jest nam potrzebna wspólnota.

Na początku września ruszyła nowa wersja portalu Zwierciadło.pl. Według danych portal Zwierciadło.pl jest najczęściej odwiedzanym w Polsce (po Wikipedii) w poszukiwaniu informacji z dziedziny psychologii. Wśród autorów są Katarzyna Miller, Maciej Stuhr, Szymon Majewski, Tomasz Jastrun, Wojciech Eichelberger. Dodatkowo na stronie Zwierciadlo.pl użytkownicy mogą zakupić e-wydania magazynów oraz książki Wydawnictwa Zwierciadło.

Październikowe Zwierciadło dostępne będzie w cenie 9,99 zł i nakładzie 135 tys. egzemplarzy.

Wydanie wsparte jest kampanią: radiową w RMF FM, prasową: Co jest grane, Forbes, SENS, Internetową: onet.pl, wp.pl, dziennik.pl, FilmWeb.pl, zwierciadlo.pl, FB: FP Zwierciadło.