Łukasz Szewczyk14.09.2017 (11:18)3 komentarze

Barbara Schabowska nowym dyrektorem TVP Kultura

Nowym dyrektorem TVP Kultura została Barbara Schabowska. Zastąpiła na tym stanowisku Mateusza Matyszkowicza, który do tej pory łączył obowiązki szefa tego kanału z kierowaniem TVP1.
Barbara Schabowska
Barbara Schabowska jest związana z Telewizją Polską od 2016 roku. Była m.in. szefową redakcji programu "Pegaz", którego też jest prowadzącą. Od czerwca 2017 r. była Kierownikiem Redakcji Kultury Klasycznej w TVP Kultura.
Przez ostatnie 10 lat była dziennikarką Programu Drugiego Polskiego Radia, przygotowując audycje o tematyce kulturalnej, filozoficznej i społecznej m.in. "Rachunek myśli", "Spotkania po zmroku", "O wszystkim z kulturą" czy "Innymi słowy". Kierowała także "Wiadomościami Kulturalnymi" i była wydawcą "Five o`clock".

Absolwentka Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Komentarze (1 - 3 z 3)

co to za pizda?
 3  
Co za długi staż w TVP, błyskawiczna kariera, w 2016 roku przyjęta, w 2017 już pani dyrektor. TVP ma teraz samych dyrektorów z koziej d..y.
 1  
widać że poziom wypowiedzi nie których jest żenujący .Argumentacji nie ma tylko jedynie obrażanie ,plucie jadem . poziom tego żenujący ... Może czas na odrobinę kultury i nauki pisania .
 1