Łukasz Szewczyk20.09.2017 (15:44)14 komentarzy

Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet: Mecze Polek w Polsacie Sport i Super Polsacie

Od piątku (22 września 2017 roku) Siatkarskie Mistrzostwa Europy kobiet, które rozgrywane będą w Azerbejdżanie i Gruzji polscy kibice będą mogli śledzić na antenach Super Polsatu, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Wśród 16 zespołów zobaczymy również Polki.
Super Polsat HD
Siatkarskie Mistrzostwa Europy kobiet zostaną rozegrane w Gandży i Baku w Azerbejdżanie, oraz w stolicy Gruzji Tbilisi. Polki w fazie grupowej zagrają kolejno z faworyzowaną reprezentacją Niemiec, Węgierkami i gospodyniami Azerkami. Awans z grupy do fazy play-off to zdaniem ekspertów realny scenariusz dla naszego zespołu, każdy lepszy wynik sportowy będzie sporą niespodzianką.
Mecze Polek w fazie grupowej pokażą ogólnodostępny Super Polsat i Polsat Sport. W kanałach sportowych kibice będą mogli zobaczyć wszystkie mecze turnieju, w tym faworytek, obrończyń tytułu sprzed dwóch lat reprezentację Rosji, Belgię czy Niemcy. Spotkania Polek skomentują dziennikarze i eksperci Polsatu Sport - Tomasz Swędrowski, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur, pozostałe zaś m.in. Krzysztof Ignaczak, Wojciech Drzyzga, Damian Dacewicz, Maciej Jarosz i Jerzy Mielewski.

Transmisje meczów Polek w fazie grupowej:
Piątek (22 września):
• godz. 18.20: Polska - Niemcy (Super Polsat i Polsat Sport)
Sobota (23 września):
• godz. 15.50: Polska - Węgry (Super Polsat i Polsat Sport)
Niedziela (24 września):
• godz. 15.50: Polska - Azerbejdżan (Super Polsat i Polsat Sport)

Komentarze (1 - 10 z 14)

Miło, miło. Polsat jak zwykle nie zawodzi z pokazywaniem siatkówki. Kolejna ważna impreza, na którą czekają kibice. I trzymamy kciuki za nasze dziewczyny!
 1  
My tu gadu gadu a cp wprowadził nową ofertę
 2  
Jaką niby nową?Wystrój na stronie to nie nowa oferta.
 2  
super krok zadłużony na miliardy,będzie spłacał w w 4-ech bankach do końca świata swoje długi
 3  
 jac
Jaką niby nową?Wystrój na stronie to nie nowa oferta.
Masz 3 pakiety a nie tak jak kiedyś ;).
 2  
A ile światów będzie musiało upłynąć aby kurwizja spłaciła zadłużenie, a w zasadzie my Polacy?
 0  
Świetnie, że Polsat relacjonuje te mistrzostwa. Oby naszym siatkarkom poszło lepiej niż reprezentacji męskiej. Co ważne transmisje są w normalnej porze.
 1  
Masz 3 pakiety a nie tak jak kiedyś ;).
Co ty bredzisz?Oferta się nie zmieniła a CP nigdy nie miał na stronie wszystkich swoich ofert.Poza zmianami na stronie odnośnie ofert nic sie nie zmieniło.
 1  
Siatkówka zawsze była w Polsacie Sport i pod tym kątem sobie dekoder CP kupiłem. I kolejny raz się nie zawodzę sytuacją.
 0  
i znowu Polsat pokazuł się z dobrej strony. Zawsze można liczyć na transmisje z siateczki :D
 0