Łukasz Szewczyk21.09.2017 (12:41)1 komentarz

"Doktor Foster 2" i "Dumb" - serialowe premiery października w Ale kino+

W październikowe wieczory widzowie Ale kino+ ponownie spotkają się z "Doktor Foster" - jednym z lepiej zagranych i ciekawszych seriali o zdradzie. Premierowo pojawi się również izraelski hit "Dumb" (tytuł oryginalny: "Metumtemet"), który zaintryguje wymagających.
"Doktor Foster" / Fot. BBC
"Doktor Foster" / Fot. BBC
trakcyjna i odnosząca sukcesy "Doktor Foster" (Suranne Jones) dwa lata temu odkryła, że jej życie zbudowane było na kłamstwie. Długi blond włos znaleziony przez nią na szaliku męża nie pozostawił żadnych wątpliwości. Teraz kobieta postanawia ułożyć sobie życie na nowo i wyrzucić z pamięci złe wspomnienia. Jednak w najmniej oczekiwanym momencie, wraz z powrotem Simona, jej życie znów się rozpadnie.
Drugi sezon "Doktor Foster" w środy (od 4 października 2017 roku) na antenie Ale kino+.

Dumb / Fot. materiały prasowe
Dumb / Fot. materiały prasowe
Z kolei w kryminalnej produkcji "Dumb" ciężko dostrzec granice między prawdą a fałszem. Shiri Azari (Bat-Chen Sabag) jest aktorką, której nie udało się odnieść sukcesu w zawodzie. Aby wydostać swojego partnera z więzienia, kobieta zostaje zmuszona do pracy dla policji jako tajna agentka. Jej zadaniem jest rozwiązanie narkotykowego skandalu w jednej ze szkół średnich. Sytuacja, w której znajdzie się Shiri, staje się jednak coraz bardziej skomplikowana. W Izraelu "Dumb" okazał się prawdziwym przebojem i doczekał się już dwóch sezonów.

Emisja premierowych odcinków serialu "Dumb" w niedziele o godz. 20.10 (po dwa odcinki, od 1 października) na antenie Ale kino+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Te serialiki to jakaś popierdólka. Seriali to ja mam od groma na kilkudziesięciu innych kanałach. AleKino+ powoli schodzi na psy. Tyle w temacie.
 12