Łukasz Szewczyk21.09.2017 (16:34)70 komentarzy

Liga Mistrzów: Lewandowski kontra Neymar na żywo w TVP1

W drugiej kolejce Ligi Mistrzów Telewizja Polska pokaże starcie gigantów: Paris Saint-Germain kontra Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Transmisja w środę (29 września 2017 roku) na antenie TVP1 oraz w internecie i aplikacji mobilnej TVP Sport
Liga Mistrzów
Naprzeciw siebie stanie dwóch genialnych piłkarzy, uznawanych za najlepszych na świecie: Brazylijczyk Neymar i Polak Robert Lewandowski. Gwiazd po obu stronach będzie jeszcze więcej: Edinson Cavani, Kylian Mbappe, Manuel Neuer, Arturo Vidal czy Arjen Robben.
Mecz z Paryża skomentują: Dariusz Szpakowski i były reprezentant Polski Mirosław Trzeciak. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości znajdą się: trener Jacek Magiera i Jerzy Dudek - zwycięzca Ligi Mistrzów z 2005 roku.

Tuż po spotkaniu będzie emitowany specjalny godzinny program, w którym widzowie Jedynki będą mogli zobaczyć skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych meczów. Poprowadzi go Rafał Patyra, a jego gościem będzie dziennikarz TVP Sport Maciej Iwański.

Transmisja Ligi Mistrzów: Paris Saint-Germain - Bayern Monachium w środę (27 września 2017 roku) od godziny 20.20 na antenie TVP1.. Magazyn ze skrótami 2 kolejki Ligi Mistrzów od godziny 22.55.

Komentarze (1 - 10 z 70)

Chleba ( 500+ ) i igrzysk (Liga Mistrzów). Jacy ci narodowi bolszewicy są przewidywalni :D
 15  
Zazdrościsz bezmózgowy trollu że tak nie było za twoich POsrańco - przestępców
 22  
Masz dowody na przestępstwo? Widzę Cię z nimi w prokuraturze. Jeśli nie masz, jesteś typowym hejterem :)
 6  
@rozsądny na innej planecie żyjesz, mało masz dowodów
 3  
A gdzie ten mądry który jeszcze niedawno twierdził że tvp nie będzie pokazywać tych najlepszych spotkań z kolejki?
 11  
Dowody, to konkrety, a nie bujanie w planetach. Żyjemy w porządku prawnym. Oskarżasz musisz mieć dowody i zgłosić w prokuraturze. Nie masz? Zamilcz.
 1  
miło,że uczysz się na błędach :-) dopiero co pindoliłeś o 4 mld które ukradł pis i wtedy użyłem tego samego argumentu..
 8  
Czy skoki nie upadły? Gdzie się podziało 4 milardy z tych upadłych? Kto do tego dopuścił? Ile wytransferowano za granicę? Kto nadzoruje skoki?
 2  
nie chodzi o to czy upadły. Chodzi o twoje sugestie co do tego, kto te pieniądze miał "ukraść", więc nie zadawaj dziesiątek pytań,żeby zaciemnić obraz twojej kolejnej kompromitacji :-)
 6  
Zadziwiająca wiara w uczciwosc zwlaszcza gdy spojrzymy kto nadzoruje personalnie i z jaka pattia jest powiazany :)
 5