Łukasz Szewczyk25.09.2017 (21:40)42 komentarze

NC+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+ oraz sport w 4K

Satelitarna platforma nc+ zapowiada, że jeszcze przed świętami wprowadzi do swojej oferty dekoder 4K Ready - UltraBOX+. Dodatkowo nc+ udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.
Dekoder 4K Ready - UltraBOX+ zostanie wprowadzony do oferty platformy nc+ w pierwszej połowie listopada 2017 roku. Klienci platformy zobaczą również niebawem pierwsze wydarzenia sportowe transmitowane w jakości 4K.
- W 2006 roku byliśmy prekursorami standardu HDTV na polskim rynku, wprowadzając do oferty pierwszy dekoder HD. Teraz, stojąc w obliczu kolejnej rewolucji technologicznej, wykonujemy kolejny ważny krok i wprowadzamy dekoder 4K Ready, a już niebawem udostępnimy naszym klientom pierwsze transmisje wydarzeń sportowych w 4K. Wybiegamy również w przyszłość i chcemy, aby standard 4K zagościł u nas na stałe, dlatego przyszłe własne produkcje serialowe będziemy realizować właśnie w technologii 4K - mówi Jacek Balicki, wiceprezes zarządu ds. marketingu platformy nc+.


Dekoder 4K Ready – UltraBOX+
Dekoder 4K Ready – UltraBOX+
Dekoder 4K Ready - UltraBOX+ zagwarantuje możliwość odbioru obrazu w jakości 4K. UltraBOX+ będzie można połączyć do internetu i zyskać dostęp do bogatej biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się ponad 6000 filmów, seriali i programów na życzenie. Dzięki dostępowi do wypożyczalni filmów bezpośrednio na dekoderze, fani kina będą mogli zobaczyć również kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV. Jeśli produkcje będą dostępne w jakości 4K, a dekoder będzie podłączony do łącza internetowego o odpowiedniej przepustowości, dekoder 4K Ready odtworzy materiały w tej jakości zarówno z kolekcji nc+ GO TV, jak również VOD.

Dekoder 4K Ready UltraBOX+ wprowadzi również funkcjonalność Multirecording i pozwoli na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego "na żywo" (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyska kolejną funkcjonalność "Fast Zapping", co zagwarantuje bardzo szybkie przełączanie się miedzy kanałami. 4K Ready - UltraBOX+ zostanie wyposażony w dysk o pojemności 1 TB.

Pierwsze pakiety telewizyjne z dekoderem 4K Ready - UltraBOX+ wejdą do oferty platformy nc+ w listopadzie 2017 roku.

Komentarze (1 - 10 z 42)

Jeśli będzie można ustawić listę programów po swojemu, to biere.
 9  
Super, będziemy mieć golf i żeglarstwo w 4K !!!
 2  
Obstawiam ból czterech liter u niektórych gwarantowany.Mieli sie zawijać upadać a tu proszę nowy dekoder i nowa oferta.
 8  
Super, będziemy mieć golf i żeglarstwo w 4K !!!
Pierwszy filozof jest transmisje ośle będą zapewne z Ekstraklasy z Ligi angielskiej lub LM.
 8  
Ekstraklapa w 4K? Toż to będzie jeszcze gorzej wyglądało niż teraz.
 4  
Ekstraklapa w 4K? Toż to będzie jeszcze gorzej wyglądało niż teraz.
Tak się składa że to najchętniej oglądane prawa sportowa i twoje bzdurne komentarze nic nie zmienią.
 11  
kwestia czasu kiedy CP wejdzie w 4k , moze blizej LM 2018/2019
lub MŚ 2018
 7  
kwestia czasu kiedy CP wejdzie w 4k , moze blizej LM 2018/2019
lub MŚ 2018
Najpierw niech wejdzie w HD.Kanały Vod to ok 2.5 mega kanal Eurosport 2 nadawany z tr CP to znacznie poniżej 4 mega a ty powiadasz o 4 K?Gdzie i na czym ?Na Evoboxie tego nie zobaczysz a i miejsca nie mają.
 18  
jeszcze ludzie nie wyszli z jakości SD a tu juz 4k będzie hah
 3  
jeszcze ludzie nie wyszli z jakości SD a tu juz 4k będzie hah
Chyba ty nie wyszedłeś inni mają telewizory 4K już dawno ba nawet dekodery.
 0