Łukasz Szewczyk26.09.2017 (10:32)1 komentarz

Wysyp nowości jesienią na antenach MiniMini+ i TeleTOON+

Kanał MiniMini+ na jesień 2017 roku przygotował dla młodych widzów drugi sezon muzyczno-tanecznego programu "Wygibajki". Ponadto na antenie pojawią się premiery: "My Little Pony 7", "Myszka w Paski i świat pieniędzy" oraz "Mała Szkoła Helenki". Z kolei na antenie teleTOON+ czekają spotkania z bohaterami seriali "Kuu Kuu Harajuku 2" oraz "Sonic Boom 2".
Jesień dla fanów MiniMini+ to okazja by rozpocząć muzyczną przygodę. W każdą niedzielę Rybka MiniMini zaprasza na nowy odcinek drugiego sezonu programu "Wygibajki", który wprowadzi najmłodszych w świat muzyki, tańca oraz podróży. Telewidzowie wraz z laureatami Wielkiego Castingu MiniMini+ przeniosą się do innego, ciekawego zakątka świata, gdzie poznają jego kulturę i samodzielnie przygotują przedmioty charakterystyczne dla danego regionu. Nie zabraknie także tematycznej piosenki oraz wyjątkowego układu tanecznego. Druga seria produkcji kryje w sobie wiele niespodzianek. Zapraszamy do ich odrywania razem z prowadzącą - Kasią Klich.
Od 2 października na dzieci czeka nowa seria przygód Księżniczki Twilight, która wraz ze swoimi przyjaciółmi ponownie odkryje siłę przyjaźni przeżywając niesamowite przygody. Oglądając "My Little Pony: Przyjaźń to magia 7" przedszkolaki nauczą się, jak ważna jest praca zespołowa, solidarność z kolegami i cierpliwość w dążeniu do celu. Księżniczkę Twilight czeka też nie lada wyzwanie - będzie musiała utrzymać tytuł "Najlepszej cioci w historii", gdy przyjdzie jej zaopiekować się niesforną Flurry Heart. Nowe odcinki popularnej serii wyłącznie w MiniMini+.

Rybka MiniMini przygotowała także nową serię z uwielbianej przez dzieci Myszki w Paski, która tym razem opowie maluchom o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się m.in. skąd się biorą pieniądze, co to jest bankomat, dlaczego ludzie pracują oraz uświadomi najmłodszym jak ważne jest oszczędzanie. Celem programu jest przekazanie najmłodszym pierwszego doświadczenia w sferze ekonomicznej na poziomie percepcyjnym przedszkolaka. Premiera serii "Myszka w Paski i świat pieniędzy" już 16 października.

Od 23 października na fanów MiniMini+ czekać będzie kolejna zabawna seria "Mała szkoła Helenki". Klasa pod opieką małej Helenki nie jest zwyczajną klasą. Składa się z jej ulubionych zabawek, które ożywają! Dziewczynka wraz ze swoimi niesfornymi uczniami odkrywa, że pomaganie i słuchanie się nawzajem jest najlepszym sposobem na naukę, niezależnie od tego czy chcemy zrobić dobre zdjęcie czy upiec pyszny tort urodzinowy.

Dla nieco starszych widzów kanał teleTOON+ przygotował dla nich nowe odcinki ulubionych seriali. Już od 2 października na ekranie teleTOON+ zobaczymy najnowsze odcinki drugiego sezonu pełnej przygód serii "Kuu Kuu Harajuku". Serial wyprodukowany przez światowej sławy wokalistkę Gwen Stefani opowiada o pięciu niezwykle utalentowanych muzycznie przyjaciółkach, które w pogoni za swoimi marzeniami o prawdziwym koncercie muszą stawić czoła przeszkodom, jakie stają na ich drodze w fantastycznym Harajuku.

Z kolei od 8 października teleTOON+ zaprasza na spotkanie z bohaterami znanych na całym świecie gier. W nowych odcinkach "Sonic Boom 2" na widzów czeka wiele niespodzianek i mnóstwo wyzwań. Główny bohater animacji - Sonic, potrafi poruszać się z ponaddźwiękową prędkością. Razem z paczką swoich uzdolnionych przyjaciół tworzy supergrupę do zadań specjalnych.

Od 6 listopada widzowie teleTOON+ zobaczą serial oparty na popularnej aplikacji mobilnej - "Gadający Tom i przyjaciele". Główny bohater od zawsze chciał zostać gwiazdą. Przed nim jeszcze długa droga do sławy. By osiągnąć cel będzie potrzebował grupy wiernych przyjaciół, sprzętu komputerowego i mnóstwa pomysłów. Nie obędzie się też bez zabawnych sytuacji i niepowtarzalnego poczucia humoru.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A ja czekam aby puścili pierwszy sezon Akademi tańca ❤️
 0