Łukasz Szewczyk26.09.2017 (10:51)brak komentarzy

Październikowe Wysokie Obcasy Extra: Kukulska na okładce, w numerze mama Ani Przybylskiej

Od wtorku (26 września 2017 roku) na rynku dostępne jest październikowe wydanie miesięcznika Wysokie Obcasy Extra. Bohaterką okładki jest wokalistka Natalia Kukulska. Artystka opowiada o tym, dlaczego zdecydowała się odejść od śpiewania radiowych hitów.
W wywiadzie Natalia Kukulska przyznaje, że jedną z inspiracji do najnowszej płyty były "Wysokie Obcasy Extra": - Przy pracy nad płytą wpadł mi w ręce magazyn "Wysokie Obcasy - Kobiety Rządzą Światem", gdzie wymienione były najważniejsze dla współczesności postaci - od polityczek, przez naukowczynie, artystki, aktywistki. Po przeczytaniu śniły mi się bohaterki tych tekstów, poczułam taką integrację i dumę z nas, kobiet. Chciałam napisać o tym naszym bohaterstwie. Ale nie takim jak hart przodownicy pracy, tylko o takim codziennym. Wszystkie, chcąc nie chcąc, musimy sobie ogarniać dziesięć rzeczy naraz, zawiadować, planować, rozwijać się, przytulać, pocieszać i jeszcze wyglądać - mówi.
W numerze również "Matka nie płacze" - wzruszającą rozmowę z Krystyną Przybylską. Mama Ani Przybylskiej zdecydowała się opowiedzieć o stracie córki - najtrudniejszym momencie w swoim życiu: - Kiedy Agnieszka z Jarkiem pojechali po dzieci i po psychologa, zadzwoniłam po swoją siostrę. Bałam się zostać sama z Anią. Bałam się mojego krzyku, mnie się wydawało, że jak wrzasnę, to całe Orłowo mnie usłyszy - mówi.

Dodatkowo "Wszyscy kłamiemy" - słynny Amerykański psycholog Dan Ariely w rozmowie z Agnieszką Jucewicz tłumaczy, na czym polega kultura kłamstwa i dlaczego ludzie podkoloryzowują swoje życie. Z kolei w cyklu "One rządzą światem" sylwetka Anny Wintour szefowej amerykańskiego "Vogue'a", a tam m.in. o tym, dlaczego najbardziej wpływowa kobieta świata mody nie ma matury.

Ponadto w numerze pojawią się 32 strony trendów w modzie, urodzie i dizajnie na najbliższy sezon jesienno-zimowy, Karolina Sulej - szefowa działu mody "Wysokich Obcasów Extra" - przedstawi inspiracje ze światowych wybiegów, a specjaliści i autorytety polskiej branży mody wytłumaczą, po co nam w ogóle trendy.

Październikowy numer "Wysokich Obcasów Extra" będzie można kupić w cenie 7,99 zł.

Będzie wspierać go promocja w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, "Polityka"), na nośnikach reklamy wewnętrznej (na pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (citylighty AMS). Działania reklamowe przygotował Dział marketingu "Wysokich Obcasów".