Łukasz Szewczyk26.09.2017 (13:28)1 komentarz

Tomasz Pietryga zastępcą naczelnego Rzeczpospolitej

Tomasz Pietryga został zastępcą redaktora naczelnego Rzeczpospolitej. Awansowała też Anna Wojda - na szefa działu prawnego Rzeczpospolitej.
Rzeczpospolita
Pietryga jest od 10 lat związany z Rzeczpospolitą. Przez osiem lat był kierownikiem działu prawa, a przez ostatnie dwa również wydawcą Rzeczpospolitej. Stworzył dodatek publicystyki prawnej: "Rzecz o prawie". Wcześniej przez osiem lat był związany z Gazetą Prawną.
Anna Wojda także jest związana z tytułem od dekady, komentując bieżące wydarzenia, głównie z zakresu podatków. Przed pracą w Rzeczpospolitej była szefem działu podatkowego Gazety Prawnej.

- Tomasz Pietryga i Anna Wojda to doświadczeni dziennikarze, których rozwój zawodowy obserwowałem od kilku lat. Oboje pracowali, jako reporterzy, potem, jako wydawcy. Tomek prowadził zespół prawniczy we współpracy z Ewą Usowicz. Oboje maja pasję i pracowitość i już wiele doświadczenia. Ich awans to naturalny bieg ścieżki dziennikarskiej kariery - mówi Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika.

Dziennikarze pełnią nowe funkcje od 26 września.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Odkąd na scenie tusssssk hajdarowicz kupił Rzeczpospolita to stała się słaba i tyle w temacie ale gow&o prawda Michnika nie przegoni i tak
 0