Łukasz Szewczyk02.10.2017 (16:23)8 komentarzy

5 urodziny STARS.TV: Ulubione Top 100 i playlisty widzów, "otwarte okno" w UPC

Grająca tylko muzykę telewizja STARS.TV przygotowuje się do 5 urodzin. Widzowie ułożą urodzinową listę "Top 100", a w nagrodę będą mogli ułożyć własną playlistę. Jednocześnie w największej sieci kablowej UPC Polska trwa "okno otwarte" stacji.
Już 22 października 2017 roku muzyczna telewizja STARS.TV będzie świętowała swoje 5 urodziny. Z tej okazji nadawca tradycyjnie oddaje antenę w ręce widzów, którzy w internetowym głosowaniu układają urodzinową listę. Emisja specjalnej listy "Top 100 Ulubione Hity Widzów STARS.TV" będzie miała miejsce w dniu urodzin stacji - w niedzielę (22 października 2017 roku) od godziny 10.00. Powtórka tego samego dnia od godz. 18.00.
Glosować można do 15 października 2017 roku za pośrednictwem e-maila ([email protected]) w tytule koniecznie podając TOP 100 URODZINY. Z jednego adresu można głosować tylko raz, maksymalnie można zgłaszać 20 propozycji. Ważne, by proponowany utwór posiadał teledysk. Więcej informacji Co ważne, widzowie, którzy wezmą udział w głosowaniu mogą wygrać nagrodę - możliwość ułożenia własnej playlisty do pasma "Best Hits". Emisja specjalnych wydań "Best Hits" planowana jest w terminie od 30 października do 30 listopada 2017 roku od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:00. Więcej informacji na urodzinowej stronie Stars.TV

Otwarte okno w UPC
Dodatkowo aż do 28 stycznia 2018 roku trwa "okno otwarte" kanału Stars.TV w sieci UPC Polska, największego operatora telewizji kablowego w kraju. To oznacza, że dostęp do stacji zyskali wszyscy abonenci telewizji cyfrowej UPC. Na stałe kanał znajduje się w ofercie droższego pakietu Max i jest dostępny na pozycjach: Mediabox - 773 oraz Horizon i Kaon - 707.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Cały czas jest otwarte okno
 4  
Stacja jest super,dużo ogladam,polecam.
 13  
Fajna była, ale już się znudziła i zrobiła zbyt powtarzalna i jednakowo nijaka. Wolę teraz Eska Rock TV.
 7  
Czy jest dostępny pakiecie start i Analogu.
 0  
W kablowej UPC Polska trwa "okno otwarte" ??? Ta stacja jest na satelicie FTA, to w UPC kodują? Co to te UPC? Matko, dobrze że nie mam.
 9  
Moja ulubiona stacja.
 3  
Mogli by zacząć nadawać w HD bo jakość mają tragiczną.
 1  
Fajny kanal, ale VH1 Classic tez jest fajny ... szkoda że po za oferta UPC.
 0