Łukasz Szewczyk03.10.2017 (21:03)31 komentarzy

Telewizja wPolsce.pl z koncesją. Rozbudowuje zasięg i rozszerza ramówkę

Po przyznaniu przez telewizyjnej koncesji, spółka Fratria rozpoczyna budowanie zasięgu telewizji wPolsce.pl. Od października pojawią się ponadto nowe formaty w ramówce stacji.
Bracia Karnowscy
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę w sprawie przyznania spółce Fratria i telewizji wPolsce.pl koncesji na nadawanie w sieciach przewodowych. W najbliższym czasie kanał Polsce.pl dostępny będzie u operatorów kablowych.
- W ciągu ostatnich siedmiu lat zbudowaliśmy największy i najbardziej opiniotwórczy konserwatywny portal internetowy, mamy największy konserwatywny tygodnik opinii. Wydawany przez nas miesięcznik "W Sieci Historii" jest liderem rynku w swoim segmencie, dobrze rozwijają się portal wGospodarce.pl oraz miesięcznik "Gazeta Bankowa". Potencjał widzimy również w naszym nowym, telewizyjnym projekcie, stąd naturalnym jest, że stawiamy na rozwój, który pozwoli m.in. dotrzeć do nowych grup - podkreśla Romuald Orzeł, prezes zarządu Grupy Medialnej Fratria. Zapowiada także, że wraz ze startem w nowych kanałach dystrybucji, wPolsce.pl rozbudowuje także ofertę programową. - Na szczególną uwagę zasługują magazyny, które już od pierwszych dni października będą dostępne na antenie wPolsce.pl - zaznacza Romuald Orzeł.

Pierwszym operatorem, który będzie miał w swojej ofercie program wPolsce.pl jest Jambox spółki SGT. - To początek ekspansji kanału w polskich telewizjach kablowych. Już dziś do stacji spływa wiele zapytań dotyczących możliwości włączenia nowej telewizji - mówi odpowiedzialny za dystrybucję kanału Piotr Barełkowski.

Zespół wPolsce.pl - zgodnie z zapowiedziami - realizuje kolejne założenia strategii rozwoju mające na celu zwiększenie dotarcia do odbiorców ze swoją misją i treściami. - Konsekwentnie rozbudowujemy nasz projekt telewizyjny. Zaczęliśmy od emisji sygnału wPolsce.pl w internecie, na stronie telewizji, na portalu wPolityce.pl, w mediach społecznościowych. To był dobry ruch, który od razu zapewnił nam stosunkowo dużą widownię. Ale, jak zapowiadaliśmy, chcemy, by rozwinięty już projekt telewizyjny wPolsce.pl znalazł się we wszelkich dostępnych nam kanałach dystrybucji - podkreśla Agata Rowińska redaktor naczelna wPolsce.pl.

Program stacji składa się z bieżących komentarzy politycznych i rozmów z gośćmi w studio, krótkich dzienników informacyjnych oraz form magazynowych, dokumentalnych i reportaży. Codzienny program stacji tworzą przede wszystkim dziennikarze związani z tygodnikiem Sieci oraz portalem wPolityce.pl, a wśród nich m.in.: Michał i Karnowski oraz Jacek Karnowski, Dorota Łosiewicz, Edyta Hołdyńska, Konrad Kołodziejski, Wojciech Biedroń, Marcin Wikło, Maciej Wośko, Marek Pyza, Marcin Fijołek i wielu innych. Redaktor naczelną jest Agata Rowińska.

- Naszą ambicją jest zbudowanie popularnego kanału, który poprzez szybko reagującą, kompetentną publicystykę, wspartą rzetelnymi informacjami i programami magazynowymi, odnoszącymi się do bieżących wydarzeń, stanie się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów, podobnie jak tygodnik "Sieci" i portal wPolityce.pl - podkreśla Michał Karnowski członek zarządu Grupy Medialnej Fratria odpowiedzialny za redakcje wydawnictwa. - To oczywiście nie koniec zmian, nasza telewizja wciąż będzie rozwijana. Dlatego budujemy kolejne możliwości techniczne, wdrażamy nową oprawę i szkolimy zespół. Rozbudowujemy również ramówkę o nowe, interesujące formaty, dzięki czemu od startu telewizji 19 czerwca dwukrotnie zwiększyliśmy już długość programu na żywo. A w najbliższym czasie planujemy podwoić live raz jeszcze. Mamy dość spore ambicje, nie ukrywamy tego - zapowiada Agata Rowińska.

Komentarze (1 - 10 z 31)

Sam kolego jesteś dno. Widać strasznie boli, że pojawiają się prawicowe telewizje i społeczeństwo może zobaczyć prawdziwe oblicze kraju a nie tylko propagandę z wiertniczej 166.
 6  
To będzie gigantyczny sukces. Te pasjonujące rozmowy Karnowskiego z Karnowskim, który nie zgadza się z tym co Karnowski powiedział o Karnowskim.
Tłumy przed odbiornikami. Pustki na ulicach. Plajta innych tv. Na wszystkich satelitach live transmisja. W 4K. W 3 D. W postprawdzie.
BBC już jest w popłochu :D :D :D
 17  
a jak tam inna prawicowa rv? republika? szoruje brzuchem po dnie oglądalności?
 6  
Kolejny fajny kanał przy którym będę się masturbować z zachwytu. A to dlatego, że jestem rozsądnym człowiekiem i wiem, co dobre! :lol
 13  
No widzicie jaka to sprawiedliwosc,?dlaczego nie mogly powstac TV prawicowe wczesniej jak, np. Polsat czy TVN w latach 90-tych.No co lewaki mordy macie pozamykane?wiecie kto mogl dostac koncesje,tylko swoi,czyli agentura.Solorz Polsat agent SB,ps.zegarmistrz.Wejchert i Walter.TVN jeden nie zyjacy juz agent bezpieki wojskowej,drugi zyjacy agent SB,no to sa fakty i musicie z tym zyc,jednym to przeszkacza drugim nie,tym co nie przeszkadza to wiadomo jaki to sort
 8  
Biedni prawacy. TVP z kilkoma kanałami, Trwam, Republika, teraz jeszcze dojdą karnowszczaki. A przecież słusznego radia też trzeba posłuchać, poczytać słuszną prasę, wejść na słuszne i jakże liczne portale, zamanifestować na nich swoje poparcie dla miłościwe nam panujących i zgromić lewaków. Jezu, jak na to wszystko znaleźć czas? Co wybrać? Jak im wszystkim zapewnić odbiorców? A przecież trzeba też oglądać telewizję niesłuszną, by wiedzieć, co mówi wróg. Trzeba wejść na portale niesłuszne i obsrać je przekazem dnia. Trzeba donieść na sąsiada. Iść do kościoła i się wyspowiadać... O rany!
 1  
I będzie kolejna propaganda jak tvp że rząd najlepszy a opozycja i UE to zło. A kraj po ich rządach będzie zadłużony po uszy i z prawie wszystkimi do okoła sklocony to już szczegół.
 3  
No i oczywiście standard, lewacki teletubiś Szewczyk ze swoją hordą pokręconych czekistów zablokował możliwość przyznania pozytywnych komentarzy.Nauka z Czerskiej i Wiertniczej pełną gębą.Ta stacja będzie na pewno miała większą oglądalność niż wasze jedynie słuszne media, ba idole na szwabskiej smyczy.
 8  
Następna telewizja pseudoprawicowa.
 0