Łukasz Szewczyk06.10.2017 (15:07)brak komentarzy

Szczepan Twardoch felietonistą Onetu

Szczepan Twardoch dołączył do zespołu autorów Onetu. W każdy czwartek w Onet Kultura w Magazynie O!Kultura będzie można czytać premierowe felietony z cyklu "Bezpański pisarz".
Szczepan Twardoch był gościem Katarzyny Janowskiej w programie "Rezerwacja", gdzie zapowiadał swój pierwszy felieton. - Kultura, i to nie tylko popularna, jest mocno obecna w naszych onetowych serwisach i co najważniejsze ma swoich licznych fanów. Teraz nasi użytkownicy dostaną co tydzień teksty Szczepana Twardocha, który ostro gryzie rzeczywistość jak na "Bezpańskiego pisarza" przystało. Czytajcie zatem Twardocha! - zaprasza Katarzyna Janowska, redaktor naczelna Onet Kultura.
Pierwszy tekst Szczepana Twardocha z cyklu "Bezpański pisarz" został opublikowany w Onecie dzisiaj, kolejne będzie można czytać w każdy czwartek w Magazynie O!Kultura w dziale Onet Kultura.

Szczepan Twardoch / Fot. Xsięgarnia/YT
Szczepan Twardoch / Fot. Xsięgarnia/YT
Szczepan Twardoch to polski pisarz i publicysta, z wykształcenia socjolog. Z wykształcenia socjolog i filozof. Znawca języka i kultury śląskiej oraz ekspert w dziedzinie broni. Jeden z najbardziej cenionych polskich współczesnych pisarzy. Autor bestsellerowych powieści: "Drach" (2014), "Morfina" (2012), za którą otrzymał Paszport Polityki, Wawrzyn Śląski, Nagrodę Czytelników "Nike" i rekordową liczbą nominacji do nagród (m.in. Nike, Gdyni, Angelusa). Jest też autorem uznawanego za literackie odkrycie "Wiecznego Grunwaldu" (2010) oraz dzienników "Wieloryby i ćmy" (2015).