Łukasz Szewczyk06.10.2017 (17:36)brak komentarzy

Seriale Marvela na ShowMax

Internetowy serwis Showmax oraz Disney Polska podpisały umowę na cztery seriale produkcji Marvel Television.
Seriale Marvela w ShowMax
Jesienią 2017 roku na platformie ShowMax zadebiutują seriale "Inhumans" i "The Runaways" oraz najnowszy sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." - wyłącznie na Showmax, równo z premierą w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku w serwisie pojawi się również serial Marvela "Cloak & Dagger".
Już teraz na Showmax można obejrzeć pierwsze cztery sezony "Agentów T.A.R.C.Z.Y.", a od soboty trzy pierwsze odcinki serialu "Inhumans". Premiera każdego kolejnego w Showmax równo z tą USA.

- Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu - mówi Maciej Sojka, dyrektor zarządzający Showmax CEE.

Przypomnijmy, że Showmax to internetowy serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą korzystać z treści w dowolnych ilościach - bez reklam, za pomocą różnych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu.