Łukasz Szewczyk09.10.2017 (12:33)3 komentarze

Da Vinci Learning w ofercie nc+ przez kolejna dwa lata

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku.
Da Vinci Learning
W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD.
- NC+ to jeden z naszych głównych i najważniejszych partnerów na polskim rynku. Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadzamy w naszym kanale spowodują, że stanie się on stałym elementem oferty platformy nc+ i jednym z ulubionych kanałów jej abonentów - komentuje Grzegorz Płaza, kierujący działaniami Da Vinci Learning w Polsce .

Kanał Da Vinci Learning (dostępny w dekoderach nc+ na pozycji numer 104) pozostanie dostępny dla abonentów pakietu Comfort+, z oferty sVOD będą mogli bezpłatnie skorzystać abonenci pakietów VIP+MAX. Pozostali abonenci nc+ mogą wykupić opcję dodatkową dostępu do oferty sVOD Da Vinci Learning Extra w cenie 5 zł miesięcznie.

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning to kanał telewizyjny nadający programy o charakterze edukacyjnym przeznaczone dla całej rodziny. W ramówce znajdują się pasma dla dzieci, rodzin oraz widzów dorosłych. Kanał nadaje programy licencyjne kupowane od najlepszych światowych producentów min. BBC, Cineflix, Beyond. Jesienią 2017 roku stacja planuje nadanie pierwszej w Polsce lokalnej produkcji, o której więcej informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Da Vinci Learning, od momentu jak niedawno wprowadzili reklamy, kanał wykasowany z listy. Lista kanałów które można oglądać robi się coraz krótsza. Brawo pazerni na kasę wpychacze wszędzie durnych reklam, obudzicie się z ręką w nocniku.
 7  
Moim zdaniem, albo kanały za darmo z reklamami, albo kanały płatne bez reklam. Kanały typu National Geografic lub Discovery nie da się oglądać!!

Jeszcze eurosport ostatnio wrzucił reklame w czasie meczu ligi Polskiej. Mam tak samo jak kolega, nie oglądam kanałów z reklamami ani w jakości SD. Dlatego z 180 kanałów. Oglądanych jest max 20.
Artur z Cyfrowego Polsatu 9.10.2017 (13:34:18)
 7  
"zmiany, które wprowadzamy w naszym kanale"
Czyli milion reklam quali-farmaceutyków, to brak sensu ogladania tego kanału. I tak puszczają tam na okragło powtorki.
Nie warto więcej oglądać
 4