Łukasz Szewczyk10.10.2017 (14:52)45

Smokowski i Twarowski znikają z "Ligi+ Extra"

Popularny duet dziennikarzy sportowych znika z anteny Canal+ wcześniej niż zapowiadano.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 45)

Sezon 2017/2018 rusza 17 października.
 4  
Treść artykułu z wirtualnemedia z 2015 roku.
Platforma nc+ pozyskała prawa telewizyjne i internetowe do pokazywania rozgrywek amerykańskiej ligi koszykarskiej NBA na sezony 2015/2016 i 2016/2017 a teraz rozpoczyna się sezon 2017/2018.
 5  
"media spekulują także, że dziennikarze planują rozpocząć współpracę z Grupą Polsat." Ciekawe co mieli by robić w tej stacji?
Komentować ligę holenderską i 1 ligę ,hi hi hi?
 2  
Czyżby szykowało się spektakularne przejście tych dziennikarzy do Polsatu. Z pewnością tacy by mu się przydali zwłaszcza, że za rok będzie batalia o ekstraklasę.
 1  
Ciąg dalszy degrengolady!!! Odkąd Cyfra połączyła się z tvnowską .Nką cały "kontent" zapindala po równi pochyłej.... Coraz mniej piłki, w zamian koniki, żaglówki i grubaski z kijami golfowymi. Film fabularny leży i kwiczy, do tego cała masa powtórek, oczywiście na czele z kanałem powtórkowym, którego powstanie zwiastowało, co tak naprawdę chodzi po głowie Julianom z ncpence!!!
 2  
A jak twój "kochany" Polsat przejmie wszystko od C+ to zapłacisz dużo więcej niż teraz . Nie ma nic za darmo .
 4  
Moim zdaniem C+ natworzyło za dużo kanałów. Myślę, że max 4 by wystarczyły a nie 8 i w kółko to samo. Utrata praw do imprez sportowych da się we znaki. Co będą pokazywali na tylu kanałach ?.
 5  
A jak twój "kochany" Polsat przejmie wszystko od C+ to zapłacisz dużo więcej niż teraz . Nie ma nic za darmo .
To prawda. Będą dodatkowe opłaty bo nie ma nic za darmo. A co gorsze, klient cp chce mało płacić a dużo dostać. Myślę, że jest duża różnica między klientem cp a nc+.
 1  
@ Gursonek Jak ich potraktowali? Skończ pisać brednie, już widzę że jakby pracownik z dnia na dzień powiedział ,że podniesiecie mi wypłatę o 100 % albo odchodzi ,bo tyle mu polsat zaoferował ,Ty byś mu dał ....
 4  
Czytając Wasze komentarze, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać....2-4 lata temu wszyscy płaciliśmy po 70-140 zł,teraz 70 % abonentów płaci 20-45 zł ,z czego oni mają kupować prawa,utrzymywać pracowników?Dla mnie oglądanie ciągle 4-6 drużyn z 18 - 20 zrobiło się nudne,a Wy tylko płaczecie,nie chcecie nc weźcie ten śmieszny polsat w jakości analogu i tyle.
 2