Łukasz Szewczyk10.10.2017 (16:53)2 komentarze

Wraca talk-show LGBT "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka" (wideo)

Kontrowersyjne tematy, ciekawi gości i zaskakujące sytuacje przy drinku. Po wakacyjnej przerwie powraca talk-show LGBT.
Jaj Perfekcyjność zaprasza na drinka
Gościem pierwszego po wakacjach odcinka będzie Karol Radziszewski - polski artysta, malarz, performer, publicysta, autor instalacji, akcji, fotografii i filmów wideo. Jest także założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu DIK Fagazine.
"Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka" to talk-show LGBT w którym goszczą osoby ze świata sztuki, polityki, nauki i mody. Prowadzący aktywista LGBT Jej Perfekcyjność porusza z gośćmi kontrowersyjne tematy, a widzowie mogą liczyć na wiele niespodziewanych sytuacji... przy alkoholu. Program nadawany jest "na żywo" ze studia internetowego Radia PolskaLive.pl we wtorki o godzinie 22.00. Wszystkie archiwalne odcinki można obejrzeć na YouTube.


W pierwszym sezonie gośćmi talk-show byli m.in. Damian Nowacki, Patryk Chilewicz, Yga Kostrzewa, duet KaDo, Marta Konarzewska, Joanna Erbel oraz Madox i drag queer Charlotte. W drugim sezonie, który rozpoczął się w październiku 2016, gośćmi byli m.in. prof. Monika Płatek, biskup Szymon Niemiec, Krystian Legierski, Piotr Guział, Barbara Nowacka, Dżaga, Joasia Gąska, Wiktor Korszla, duet Jakub & Dawid, Betty Q czy też Radek Pestka.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Zastanawiam się po co reklamujecie chorych ludzi. Im trzeba pomóc a nie promować. Kilka terapi u psychiatry i wrócą do normalnych.
 6  
Piszesz z lat 60-tych?
 5