Łukasz Szewczyk11.10.2017 (13:14)11 komentarzy

Widzowie "Szkła kontaktowego" TVN24 wybiorą Mistrza Riposty

Popularny program telewizji TVN24 "Szkło Kontaktowe" kolejny już raz organizuje plebiscyt, który wyłoni najbardziej wyrazistą osobowość sceny politycznej. W tej edycji dotychczasowe "Lustro Szkła Kontaktowego" zmieniło nazwę na "Mistrza riposty". Zwycięzcę poznamy już 27 października.
"Mistrz riposty"
"Mistrz riposty" o taki tytuł w tym roku będą walczyć najbarwniejsi politycy. Nowa nazwa popularnego wśród widzów plebiscytu oraz zmieniona nieco formuła związane są
z odejściem Grzegorza Miecugowa. - Lustra potrafił wybierać tylko on. Osobiście wyszukiwał je "na starociach" i kupował. Nikt z nas nie czuje się na siłach, aby dokonać równie udanego wyboru - tłumaczy Dominika Sekielska, producentka programu.
Do tytułu "Mistrza riposty" wybrano 20 polityków ze wszystkich stron sceny politycznej. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Prezydent Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński, Grzegorz Schetyna, Borys Budka, Ryszard Petru, Paweł Kukiz oraz Władysław Kosiniak Kamysz. Na stronie szklokontaktowe.tvn24.pl oraz w programie będzie można zobaczyć materiał prezentujący każdego z nominowanych. Zwycięzcę w SMS głosowaniu wybiorą widzowie.

- Wszyscy zgłoszeni to postaci wyróżniające się i gdybym sam mógł głosować chyba nie potrafiłbym dokonać wyboru. Bo jak porównać wybitny talent krasomówczy Jana Szyszki i wdzięk, połączony z urokiem osobistym Krystyny Pawłowicz? Jak ocenić potoczystość wymowy Grzegorza Schetyny, nie doceniając erudycji Ryszarda Petru? Z tej statystycznej średniej wyjdzie nami "mistrz" na jakiego sobie zasłużyliśmy, a jednocześnie "mistrz" na miarę naszych czasów - mówi Tomasz Sianecki, prowadzący "Szkło kontaktowe".

"Mistrz riposty" otrzyma nie tylko statuetkę, ale również zostanie zaproszony do udziału w "Szkle Kontaktowym". - Wiemy, że to ryzykowny krok i nasze zaproszenie niekoniecznie musi spotkać się z ciepłym przyjęciem zapraszanego. Dajemy jednak możliwość sprawdzenia jak jest po drugiej stronie ekranu. My ze swej strony sprawdzimy jak "mistrz" daje sobie radę bez rytualnego, partyjnego przekazu dnia - tłumaczy Tomasz Sianecki.

Dotychczas nagrodę widzów Szkła Kontaktowego zdobyli: Donald Tusk, Janusz Palikot, Joanna Senyszyn, Leszek Miller, Stefan Niesiołowski, Jarosław Kaczyński, Anna Fotyga , Marzena Wróbel i Andrzej Duda. Nie wszyscy, niestety, odebrali należne im wyróżnienia.

Komentarze (1 - 10 z 11)

"H, D i kamieni kupa" oto sztandarowe hasło PeOfilów i ich odKODów. Te żałosne Państwo Mafijne nazywało się Tuskolandia. Historia naszego kraju słynęła z tego, że gnoiło się patriotów, robiło się z nich wariatów, a wynosiło się na piedestały oszustów , złodziei i zdrajców. To większość lemingów jest winna, uwierzyli tym zdrajcom i oszustom, a TVN im kisiel z mózgu zrobił.
 0  
Na szczęście nasz ukochany Wódz, Wielki WIzjoner, Nieomylny Językoznawca odwrócił tę niedobrą praktykę i TKM. Na całego !!!! Kradniemy póki jest czas, bo się ludzie połapią, że to ściema i kreatywna księgowość. Zasłaniamy się różańcem i mordy mamy pełne frazesów o ojczyźnie i Bogu.
I to działa na ciemny lud!!!
Zapraszam do zapisywania się do PiSu póki jest jeszcze coś do rozdrapania.
 2  
Dla mistrzem riposty jest JohnyB. Jako liberał uważam, że każdy z nas ma prawo a właściwie obowiązek posiadania własnego zdania. Szanuję cie za to, że masz poglądy polityczne oraz własne zdanie. Czasami napiszę coś głupiego, niby uszczypnięcie, tak czy siak, ode mnie masz 5.
 1  
Dla mnie mistrzem riposty jest JohnyB. Jako liberał uważam, że każdy z nas ma prawo a właściwie obowiązek posiadania własnego zdania. Szanuję cie za to, że masz poglądy polityczne oraz własne zdanie. Czasami napiszę coś głupiego, niby uszczypnięcie, tak czy siak, ode mnie masz 5.
 1  
mało 5, chcę mieć 6+ ;p

A wracając do głównego wątku,niekwestionowanym mistrzem śniętej riposty jest @ryszard - ten niebieski...

buuuuuuuuuuuuuahahahahahhahaah!!!!
 1  
Jarozbaw "ja bez żadnego trybu" Kłamczyński ma zdecydowanie najgorsze prawackie riposty... ponadto on chyba sam nie zna prawdy o Smoleńsku, choć bardzo długo do niej dochodzi... i nie dochodzi. On jest diabłem, który ubrał się w ornat i ogonem na miesięcznicę dzwoni ;D
 2  
Tylko Adrian i jego odkrycie gdzie grali Polacy w eliminacjach !!!
Zaraz podobną akcję wymyśli kopia TVN24 w naziemnej i ich nieudaczne klony oryginalnych programów z TVN24 ;)
 0  
Chciałbym uzyskać od pisomatołów typu jasną deklarację, czy Nielsen kłamie, czy nie?
 3  
Recenzja celna jak na program w tyle wizji
 4  
Petru
 0