Łukasz Szewczyk11.10.2017 (13:30)11 komentarzy

Nagrody branży kablowej dla Zygmunta Solorza i TVN

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej przyznała najważniejsze nagrody branży kablowej Złota PIKE oraz rozstrzygnęła XII Festiwal Kanałów Tematycznych
Nagrody branży kablowej dla Zygmunta Solorza i TVN
Laureatem Złotej PIKE w Kategorii Nadawca został TVN, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności na rynku medialnym w Polsce. Kapituła Konkursu doceniła przede wszystkim wkład stacji w rozwój nowoczesnej telewizji informacyjnej oraz tematycznej, ze szczególnym uwzględnieniem TVN24.
Kategorii Osoba/Instytucja odebrał Zygmunt Solorz-Żak, twórca największej w Polsce i regionie grupy medialno-telekomunikacyjnej, składającej się z Cyfrowego Polsatu, Polkomtelu (operator sieci Plus) i Telewizji Polsat.

W Kategorii Operator, laureatem została Telewizja Kablowa Krasnystaw, a statuetkę w najważniejszej

Podczas gali 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE, odbywającej się w Poznaniu, została również rozstrzygnięta XII edycja Festiwalu Kanałów Tematycznych, w której o nagrody Tytanowe Oko walczą nadawcy, którzy nadają swoje programy w sieciach kablowych w Polsce.

W kategorii Wydarzenie roku zwyciężył A+E Networks Poland za akcję telewizji Lifetime #Linia prosta. Z kolei w kategorii Kampania promocyjna zwyciężył Turner Broadcasting za kampanię społeczną "Bądź kumplem, nie dokuczaj". W kategorii Kanał lifestylowy zwyciężył TVN Turbo, z kolei w kategorii Współpraca z operatorami zwyciężył Fox Networks Group.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Wielki sukces programu „Minęła 20”! TVP Info bezkonkurencyjne, TVN24 i Polsat News daleko w tyleW okresie od 2 września do 9 października br. magazyn „Minęła 20-ta” śledziło średnio 598 tys. widzów. Program daje TVP Info pozycję lidera oglądalności wśród stacji newsowych w 4+ i drugie miejsce w 16-49. TVP Info zostawia daleko w tyle konkurencję - TVN24 i Polsat News. Z analizy portalu wirtualnemedia.pl wynika, że średnia oglądalność w okresie od 2 września do 9 października 2017 roku wyniosła 598 tys. osób, co przełożyło się na 3,97 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,58 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 2,13 proc. w grupie 16-59.Największą oglądalność "Minęła 20" osiągnęła 10 września – tego dnia program obejrzało aż 759 tys. widzów.TVP Info, w czasie nadawania programu, którego gospodarzem jest m.in. Michał Rachoń, okazało się bezkonkurencyjne. TVP Info wygrało walkę o widza w rynku telewizyjnym z konkurencyjnym TVN24 (2,46 proc. udziału w rynku). Trzecie miejsce zajmuje Polsat News (0,83 proc.).
 3  
precz z żydowskimi kanałami tv i żydkiem solorzem
 1  
Prawaki kwiczą na forach, bo oczywiście według nich to Jacek Kurski powinien być nagrodzony...
 2  
tvn-żydowski śmieć jąkaty, a solorz-krok ubecki słup i bankrut zadłużony na wieki
 1  
tvn-żydowski śmieć jąkaty, a solorz-krok ubecki słup i bankrut zadłużony na wieki
I już poziom szczęścia i zadowolenia się podniósł.
 5  
taa- konia walisz ?
 3  
Elektrim i jefgo akcjonariusze wiedzą skąd te pieniądze . ODP.wytransferowane z Elektrimu . W sądzie właśnie rozprawa za nie zapłacony podatek za ERA PTC
 3  
jebać zębatego potwora z kosmosu
 0  
Ładna zawiść z Was kipi ludzie... Masakra... Facet stworzył CP, który jest telewizją numer jeden w naszym kraju. Do tego ma masę innych biznesów... Niż tylko zazdrościć głowy do biznesu a nie wylewać jakieś swoje żale w sieci...
 0  
O widzę, że co poniektórzy zazdroszczę innym dobrego biznesu :) No taka już jest Polska - jak ja nie zarobię, a inny zarobi to najpewniej Żyd. Przestańcie już, weźcie się do roboty, może uda się Wam taki sukces osiągnąć jak Pan Solorz.
 1