Łukasz Szewczyk11.10.2017 (16:26)30 komentarzy

"Liga+ Extra" w nowej formule. Krzysztof Marciniak prowadzącym, więcej ekspertów

W niedzielę (22 października 2017 roku) na antenie Canal+ magazyn poświęcony rozgrywkom piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy "Liga+ Extra" zadebiutuje w nowej formule. Prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak, a w programie pojawi się więcej reporterów i ekspertów.
Zmiana formuły programu jest związana z decyzją dotychczasowych prowadzących - Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego, którzy postanowili zakończyć współpracę z nc+. W związku z tym od 22 października "Liga+ Extra" będzie obecna na antenie w nowej formule.
Krzysztof Marciniak / Fot. nc+
Krzysztof Marciniak / Fot. nc+
Gospodarzem nowej "Ligi+ Extra" będzie Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. Jak zapowiada nadawca, w "Lidze+ Extra" znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych ekspertów.

- "Liga+ Extra" to najpopularniejszy program poświęcony LOTTO Ekstraklasie, ma swoją markę i wiernych widzów. Wprowadzając zmiany chcemy połączyć to, co jest istotą tego programu, a więc bramki, emocje, kontrowersje, gości z nowymi elementami, które sprawią, że program będzie jeszcze dynamiczniejszy i ciekawszy - mówi dyrektor sportu nc+ Michał Jarocki.

W najbliższą niedzielę (15 października 2017 roku) specjalne wydanie "Ligi+ Extra" ze stadionu Legii Warszawa poprowadzą wspólnie Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński.

Tydzień później (22 października 2017 roku) w roli jedynego gospodarza programu zadebiutuje Krzysztof Marciniak. - Niedzielny wieczór od lat kojarzył mi się z "Ligą+ Extra". Teraz z pozycji widza przechodzę do roli prowadzącego. To dla mnie ogromne wyzwanie i prestiż. Mam w głowie wiele pomysłów, które zamierzamy wdrożyć z całym zespołem. Wierzę, że spodoba się to naszym widzom - mówi Krzysztof Marciniak.

"Liga+ Extra" nadal nadawana będzie w niedziele o godz. 20.00 na antenie Canal+.

Komentarze (1 - 10 z 30)

W życiu do ku.wy nędzy...
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Kur.. ten gość to jest taka pizda, że zamiast programu o piłce to powinien jakieś ploteczki na herbatce u cioci prowadzić. Kto widział jego poniedziałkowy gówniany program ten wie co tam się odpierdalało. Już widzę te jego pomysły... Relacja z kont z instagówna i pejsbooluka jakichś leszczy oraz ich dup i znajomych. Totalna żenada. Tyle lat wszystko dobrze działało to się ten tvn musiał wpierdolić. Jeszcze niech mu Ryczela dadzą do pary...
 34  
Na szczęście nie kaleczę oczu polską kopaną, ale zmiana tego pana z zapowiedzi meczów ligi angielskiej. Co mogę o nim powiedzieć? Hm...no śliczny jest ;D
 11  
edit:
znam tego pana...
 0  
Nie jest wprawdzie tak pociągający jak mój ideał - Jarosław ale....
 6  
Może by tak wzbogacili kanały o licznik zliczający czas do zakończenia reklam?
 2  
Nie jest wprawdzie tak pociągający jak mój ideał - Jarosław ale....
zluzuj gacie frajerze, to temat o piłce nożnej i o kolejnych pomysłach zarządu ncpence... ;]
 6  
Co by nie robili to świetność tego programu już nigdy nie bedzie taka sama! A jeszcze z tym typem to już na pewno!
 8  
Pomimo że C+ mam już kilka lat tego programu nigdy nie oglądałem.No noże dosłownie kilka razy ale to urywki od kilku do kilkunastu minut.Więc mi to dosłownie wisi gorzej że Twarowskiego zbraknie przy angielskiej to jest strata i to duża.
 0  
Panowie dla tych co zamykają już C+ https://twitter.com/ZelekZyzynski/status/918196174510854149. Nie wiadomo o jaką piłkę chodzi ale zapewne coś z trzech lig na które obecnie są przetargi.
 6